ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار خودرو

بوگاتی ویرون کریس رونالدو توسط محافظ شخصی به فنا رفت!

کریستیانو رونالدو یکی از بازیکنانی است که علاقه زیادی به خودرو دارد. این ستاره پرتغالی جهان فوتبال چندین و چند دستگاه ابرخودرو و اتومبیل سوپرلوکس در گاراژ خود نگهداری می‌کند. یکی از این خودروها بوگاتی ...

سعید علیپور
نوشته شده توسط سعید علیپور | ۱ تیر ۱۴۰۱ | ۱۳:۰۰

کریستیانو رونالدو یکی از بازیکنانی است که علاقه زیادی به خودرو دارد. این ستاره پرتغالی جهان فوتبال چندین و چند دستگاه ابرخودرو و اتومبیل سوپرلوکس در گاراژ خود نگهداری می‌کند. یکی از این خودروها بوگاتی ویرون گرند اسپرت ویتس 2 میلیون دلاری است؛ البته به عبارت بهتر بود، چرا که این ابراتومبیل کمیاب توسط محافظ شخصی رونالدو به فنا رفت!

بوگاتی ویرون کریس رونالدو

رونالدو به همراه خانواده و تیم پشتیبان تعطیلات را در مایورکای اسپانیا سپری می‌کند. در بخشی از تعطیلات این ستاره محبوب تصمیم می‌گیرد با سایر اعضا و در یکی از خودروهای کاروان به سفر بپردازد. به همین خاطر ماموریت راندن بوگاتی ویرون گرند ویتس را به یکی از محافظان شخصی خود محول می‌کند. اما این محافظ بدشانس با ابرخودروی فرانسوی تصادف کرده و احتمالا رونالدو را از تصمیمش پشیمان نموده است!

بوگاتی ویرون کریس رونالدو

تصاویری که از محل وقوع حادثه منتشر شده، نشان می‌دهند محافظ رونالدو بوگاتی ویرون گرند ویتس را به یک دیوار آجری در حاشیه جاده کوبیده است. به نظر می‌رسد سرعت زیاد در سر پیچ علت اصلی این حادثه باشد.

آنطور که دیلی میل گزارش کرده، محافظ رونالدو صدمه جدی ندیده و سفر را با کاروان رونالدو ادامه داده است. طبق گزارش روزنامه ایتالیایی Cronica Balear هم بوگاتی ویرون کریس رونالدو با یک یدک‌کش به مکانی امن منتقل شده است.

بوگاتی ویرون کریس رونالدو

با دقت در تصاویر موجود می‌توان دریافت که حجم صدمات وارده به بوگاتی ویرون کریس رونالدو در برخی نقاط قابل توجه است. سپر و اسپلیتر جلوی این خودرو دچار شکستگی شده؛ رکاب جانبی سمت شاگرد از بین رفته و درب و گلگیر عقب این سمت، بطور جدی آسیب دیده‌اند. گفته می‌شود محافظ رونالدو مسئولیت کامل سانحه را بر عهده گرفته است.

بوگاتی ویرون کریس رونالدو

بد نیست اشاره کنیم رونالدو به غیر از بوگاتی کمیاب خود، مرسدس بنز G کلاسش را نیز به مایورکا برده است. این فوق ستاره پرتغالی در فصل 2022-2021 درآمدی بالغ بر 125 میلیون دلار داشته، به همین خاطر، حتی در صورت عدم پوشش بیمه و گذشت از محافظ بدشانس، تعمیر بوگاتی ویرون گرند ویتس برای او کار بسیار ساده و راحتی خواهد بود!

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
  • Nnb
    Nnb | ۴ تیر ۱۴۰۱

    اگه رونالدو خواست شماره یه صافکار بدم بدون رنگ در بیاره!

  • noisymind
    noisymind | ۱ تیر ۱۴۰۱

    بنده خدا باز باید بیاد کلی ثبت نام کنه ایران خودرو و سایپا تا شاید اسمش در بیاد! البته چون پلاک فعال داره نمیتونه و احتمالا باید به اسمم زن و بچش ثبت نام کنه! سخته خب

مطالب پیشنهادی