ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

توییتر: دکمه ویرایش توییت در ماه جاری میلادی برای کاربران سرویس Blue از راه می‌رسد

توییتر شروع به آزمایش داخلی دکمه ویرایش توییت‌ها کرده و این قابلیت را در ماه جاری میلادی برای کاربران سرویس پولی Blue منتشر می‌کند.

محمد قریشی
نوشته شده توسط محمد قریشی | ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ | ۰۹:۰۰

مدت‌هاست کاربران توییتر می‌خواهند امکان ویرایش توییت‌های خود را داشته باشند؛ قابلیتی که چند ماه پیش توییتر توسعه آن را تایید کرد. حالا طبق اعلام این شبکه اجتماعی، دکمه ویرایش توییت ها این ماه از راه می‌رسد، البته ابتدا برای کاربران سرویس پولی Twitter Blue (توییتر بلو).

اگرچه توییتر برای دادگاه خود با ایلان ماسک بر سر خرید این شبکه اجتماعی آماده می‌شود، اما این موضوع مانع از ارائه قابلیت‌های جدید نمی‌شود. توییتر که روز پیش قابلیت Circle (معادل ویژگی دوستان نزدیک اینستاگرام) را برای تمام کاربران منتشر کرد، حالا می‌خواهد دکمه ویرایش توییت را در اختیار کاربران قرار دهد.

دکمه ویرایش توییت ابتدا برای کاربران سرویس Blue می‌آید

توییتر شروع به آزمایش داخلی قابلیت ویرایش توییت‌ها کرده و می‌خواهد در ماه جاری میلادی این ویژگی را در اختیار کاربران سرویس پولی Twitter Blue قرار دهد. در حال حاضر این سرویس در کشورهای محدودی از جمله ایالات متحده آمریکا، استرالیا و کانادا ارائه شده است.

توییتر نگفته که برنامه‌ای برای ارائه سرویس Twitter Blue در کشورهای بیشتری دارد یا نه، با این حال اگر این شبکه اجتماعی دست به چنین کاری نزند، بسیاری از کاربران فعلا قادر به تجربه قابلیت ویرایش توییت نخواهند بود.

توییتر چند وقت پیش قیمت سرویس بلو را افزایش داد؛ موضوعی که با واکنش منفی کاربران و انتقادهای زیادی همراه بود. اما احتمالا ارائه قابلیت ویرایش توییت‌ها برای کاربران سرویس Blue می‌تواند تا حدودی موج انتقادها را کاهش دهد.

ویرایش توییت

برای کاربرانی که امکان ویرایش توییت‌ها برای آن‌ها فراهم می‌شود، یک قانون وجود دارد: یک پنجره 30 دقیقه‌ای برای اصلاح توییت‌ها در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد. البته علاوه بر این موضوع، اگر توییتی را ویرایش کنید، با یک برچسب این موضوع نمایش داده می‌شود و همچنین مهر زمانی این تغییر هم قابل مشاهده خواهد بود. در ادامه کاربران برای دیدن نسخه‌های قبلی توییت می‌توانند روی همین برچسب کلیک کنند.

به گفته توییتر، توییت‌هایی که در سایت‌های دیگر قرار می‌گیرند، حتی پس از ویرایش هم تغییری نمی‌کنند، البته شاید پس از ارائه رسمی این قابلیت شاهد تغییر این موضوع باشیم. علاوه بر این، در حال حاضر توییتر برای کاربران سرویس بلو یک پنجره 30 ثانیه‌ای درنظر گرفته تا کاربران مانع از توییت شدن یک پست شوند. به گفته این شبکه اجتماعی، حتی پس از ارائه قابلیت ویرایش توییت، این ویژگی در اختیار کاربران قرار خواهد داشت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی