ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سری گلکسی S23
تکنولوژی

سری گلکسی S23 به‌لطف گوریلا گلس ویکتوس 2، مقاومت بالایی در برابر سقوط روی بتن خواهد داشت

سری گلکسی S23 به گوریلا گلس ویکتوس 2 مجهز می‌شود؛ شیشه محافظی که در برابر سقوط از فاصله یک متری روی بتن مقاوم است.

محمد قریشی
نوشته شده توسط محمد قریشی | ۷ بهمن ۱۴۰۱ | ۰۹:۰۰

چهارشنبه هفته آینده، 12 بهمن‌ماه سامسونگ از سری گلکسی S23 رونمایی می‌کند. حالا کورنینگ، سازنده شیشه‌های محافظ گوریلا گلس تأیید کرده است که این پرچمدارها با گوریلا گلس ویکتوس 2 از راه می‌رسند تا بیش از پیش در برابر سقوط از خودشان مقاومت نشان دهند.

کورنینگ چند ماه پیش از شیشه گوریلا گلس ویکتوس 2 رونمایی کرد و مدعی شد که دستگاه‌های مجهز به آن، پس از سقوط از فاصله یک‌متری روی بتن به‌عنوان یکی از سخت‌ترین سطوح ممکن، جان سالم به‌در خواهند برد. این ارتفاع هنگام سقوط روی آسفالت، به 2 متر افزایش می‌یابد. بااین‌حال نمی‌دانیم پرچمدارهای آینده سامسونگ هم در این حد مقاوم خواهند بود یا خیر.

گوریلا گلس ویکتوس 2 در سری گلکسی S23

شرکت کورنینگ در بیانیه‌ای استفاده از گوریلا گلس ویکتوس 2 در سری گلکسی اس 23 را تأیید کرده، بااین‌حال اشاره‌ای به ادعای مقاومت در برابر سقوط از فاصله یک‌متری روی بتن نکرده است. درحقیقت در این بیانیه تنها گفته شده که پرچمدارهای آینده سامسونگ در هنگام سقوط روی سطح سخت مانند بتن، مقاومت بالاتری از خودشان نشان می‌دهند. بنابراین نمی‌دانیم ادعای سقوط از فاصله یک‌متری برای سری گلکسی S23 هم صدق می‌کند یا خیر.

به گفته کورنینگ، سامسونگ باید درباره طراحی محصولاتش پاسخگو باشد. بنابراین شاید برخی از مدل‌های سری گلکسی S23 در سقوط از فاصله یک‌متری روی بتن، جان سالم به‌در ببرند. علت این موضوع به وزن دستگاه مورد استفاده کورنینگ برای تست گوریلا گلس ویکتوس 2 مربوط می‌شود.

سری گلکسی S23 گوریلا گلس ویکتوس 2

کورنینگ برای آزمایش گوریلا گلس ویکتوس 2 از یک دستگاه 200 گرمی استفاده کرد که انتظار داریم وزن گلکسی S23 پلاس هم در همین حد باشد. بااین‌حال مسلماً گلکسی S23 اولترا وزنی بالاتر از 200 گرم خواهد داشت و شاید طبق شایعات، وزن آن به 233 گرم برسد. بنابراین اگر این دستگاه از فاصله یک‌متری روی بتن سقوط کند، احتمالاً جان سالم به‌در نمی‌برد.

در کنار افزایش مقاومت در برابر سقوط، کورنینگ مدعی شده است که گوریلا گلس ویکتوس 2 در برابر خط‌وخش هم عملکرد بهتری از خودش نشان می‌دهد که خبر خوبی برای کاربران محسوب می‌شود.

سامسونگ هفته آینده از گوشی‌های سری گلکسی S23 رونمایی می‌کند، بنابراین برای آشنایی با این محصولات تنها باید چند روز دیگر منتظر بمانیم. ما در دیجیاتو مانند همیشه این رویداد را به‌صورت زنده پوشش خواهیم داد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی