ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

روند درآمد یک‌ماهه تپسی ثابت ماند: تحقق درآمد 61.6 میلیارد تومانی در دی‌ماه

درآمد شناسایی‌شده از سوی تپسی در دی‌ماه معادل با درآمد این شرکت در آذرماه است.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۸ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۳:۵۷

تپسی در دی‌ماه امسال بیش از 61 میلیارد تومان درآمد داشته است که بخش اعظم آن از کمیسیون دریافتی از سفیران (راننده‌ها) حاصل شده‌است. این رقم برابر با درآمد تپسی در آذرماه است و روند روبه‌رشد پاییزی که این تاکسی آنلاین تجربه کرده بود، متوقف شده و ثابت مانده است.

تپسی که ماه گذشته موفق به شکست رکورد درآمدی خود شده بود، بار دیگر توانست این میزان درآمد را محقق سازد. براساس صورت‌های مالی این شرکت در کدال، تپسی طی دی‌ماه امسال 61 میلیارد و 659 میلیون تومان درآمد کسب کرده است.

کمیسیون دریافتی از سفیران (راننده‌ها) اصلی‌ترین منبع درآمدی این شرکت بوده که طی دی‌ماه امسال حدود 59 میلیارد تومان گزارش شده است.

درآمد تپسی دی 1401

تپسی همچنین نزدیک به 2 میلیارد تومان از سرویس تلفنی، 216 میلیون تومان از سوء‌پیشینه سفیران، 195 میلیون تومان از راه‌اندازی مجدد، 86 میلیون تومان از جریمه سفیران متخلف و 92 میلیون تومان از سایر حوزه‌ها درآمد کسب کرده است.

درآمد این تاکسی آنلاین در آذرماه امسال بیش از 61 میلیارد و 676 میلیون تومان گزارش شده بود که نشان از ثابت‌ماندن درآمد تپسی در دی‌ماه دارد.

تپسی از ابتدای امسال تا پایان دی‌ماه درآمد بیش از 477 میلیارد تومانی داشته که نسبت به کل سال 1400 حدود 1.8 برابر شده است. سود خالص این تاکسی آنلاین در 9 ماه ابتدایی امسال به بیش از 44.5 میلیارد تومان رسیده. سود خالص این شرکت در کل سال 1400 حدود 19 میلیارد تومان گزارش شده بود.

این ارقام نشان می‌دهند تپسی با عرضه اولیه در بورس و جذب سرمایه جدید توانسته است به‌خوبی به کسب‌وکار خود رونق دهد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی