ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ایلان ماسک
نرم افزار و اپلیکیشن

ایلان ماسک با عبور از باراک اوباما پرفالورترین شخص توییتر شد

باراک اوباما پس از سال‌ها جای خود را به ایلان ماسک داد که حالا در توییتر بالغ بر 133 میلیون و 68 هزار دنبال‌کننده دارد.

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ | ۱۴:۰۰

ایلان ماسک بالاخره با پشت‌سرگذاشتن «باراک اوباما»، رئیس‌جمهور پیشین ایالات‌متحده آمریکا، پرفالورترین اکانت توییتر شد. او حالا 133 میلیون و 68 هزار و 709 دنبال‌کننده دارد و با اختلاف 25,890 دنبال‌کننده، بالاتر از اوباما قرار گرفته است.

باراک اوباما سال‌ها بود که جایگاه نخست بیشترین تعداد دنبال‌کننده را در اختیار داشت. او حالا 133,042,819 دنبال‌کننده دارد، اما تعداد دنبال‌کننده‌های ایلان ماسک به 133,068,709 اکانت رسیده است.

ماسک که چند ماه پیش این شبکه اجتماعی را در معامله‌ای به ارزش 44 میلیارد دلار خرید، قبلاً هم از پرطرفدارترین کاربران توییتر محسوب می‌شد. او درواقع در ماه ژوئن 2022 مرز 100 میلیون دنبال‌کننده را پشت سر گذاشت. اما حالا در همین چند ماه بالغ بر 33 میلیون دنبال‌کننده دیگر جذب کرده و تاج پادشاهی را بر سر گذاشته است.

ایلان ماسک علاقه زیادی به اکانت توییتر خود دارد

مدیرعامل تسلا، اسپیس‌ایکس و توییتر در صفحه خود مطالب متفاوتی را به اشتراک می‌گذارد. در کنار میم‌های مختلفی که از سوی او منتشر می‌شود، این اکانت به‌عنوان پل ارتباطی کسب‌وکارهای مختلف او کاربرد دارد و از آن‌جایی که ماسک ظاهراً به وجود تیم‌های روابط عمومی اعتقاد ندارد، اخبار شرکت‌هایش را معمولاً در صفحه شخصی خود منتشر می‌کند.

او پیش‌تر در همین اکانت نظرسنجی‌های مهمی را هم برگزار کرده بود. برای مثال وی درباره فروش سهام تسلا یا رفع مسدودیت حساب کاربری «دونالد ترامپ» از مردم نظرخواهی کرده بود. ماسک همچنین در توییتی از کاربران پرسید که آیا باید از مدیرعاملی توییتر کناره‌گیری کند یا خیر. پاسخ کاربران به این سؤال مثبت بود. البته به‌زودی تنها کاربران تأییدشده می‌توانند در نظرسنجی‌های این شبکه اجتماعی رأی دهند.

استفاده ایلان ماسک از توییتر تناقض‌های آشکاری با باراک اوباما دارد. رئیس‌جمهور پیشین آمریکا تنها برای امور حرفه‌ای ازجمله حمایت از اقدامات مختلف یا اشاره به فعالیت‌های خود در دوران حضور در کاخ سفید از این اکانت استفاده می‌کرد که البته با توجه به جایگاه متفاوت او منطقی است. اما حالا ظاهراً کاربران بیشتری مایلند پست‌های تصادفی ایلان ماسک را دنبال کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی