ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تغییر لوگوی توییتر با دوج کوین
کریپتوکارنسی

افزایش بیش از 20 درصدی قیمت دوج کوین در پی جایگزینی لوگوی آن با لوگوی توییتر

در نسخه وب توییتر، لوگوی این شبکه اجتماعی با لوگوی دوج کوین عوض شده که افزایش چشمگیر قیمت این رمزارز را به‌دنبال داشته است.

محمد قریشی
نوشته شده توسط محمد قریشی | ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ | ۰۹:۰۰

ایلان ماسک، مدیرعامل توییتر تصمیم به تغییر لوگوی پرنده آبی توییتر با لوگوی دوج کوین گرفته که این اقدام افزایش بیش از 20 درصدی قیمت این رمزارز را در پی داشته است.

ایلان ماسک دو روز پس از دروغ اول آوریل و درخواست از یک قاضی آمریکایی برای ردکردن شکایت 258 میلیارد دلاری که او را به اجرای یک طرح هرمی برای حمایت از دوج کوین متهم می‌کند، لوگوی توییتر را تغییر داده است. بنابراین این احتمال وجود دارد که مدیرعامل توییتر به‌خاطر این پرونده دست به تغییر لوگوی این شبکه اجتماعی زده باشد یا شاید هم با کمی تأخیر با دروغ اول آوریل روبه‌رو هستیم.

تغییر لوگوی توییتر

افزایش قیمت دوج کوین در پی تغییر لوگوی توییتر

درحالی‌که برخی کاربران این تغییر لوگو را یک شوخی در نظر گرفتند، اما همین اقدام توانست قیمت دوج کوین را به‌طور چشمگیری افزایش دهد. قیمت این رمزارز در مقطعی به 10 سنت رسید، بااین‌حال قیمت آن کمی نوسان دارد و می‌توان گفت به‌طور میانگین قیمت آن پس از تغییر لوگو، افزایش بیش از 20 درصدی را تجربه کرده است.

قیمت دوج کوین

ایلان ماسک یکی از حامیان دوج کوین محسوب می‌شود که تا به امروز با توییت‌های مختلف باعث تغییر قیمت آن شده است. اما حالا ماسک مالک و مدیرعامل توییتر است، بنابراین غیر از توییت، می‌تواند با تغییراتی در این شبکه اجتماعی هم باعث افزایش قیمت دوج کوین شود؛ دقیقاً همان کاری که با تغییر لوگو انجام داده است.

باید منتظر ماند و دید ایلان ماسک چه زمانی تصمیم به استفاده مجدد از لوگوی توییتر در این شبکه اجتماعی می‌گیرد. علاوه‌براین، برداشتن لوگوی دوج کوین می‌تواند قیمت آن را تغییر دهد و احتمالاً قیمت آن به سطح قبلی‌اش، یعنی 7 تا 8 سنت می‌رسد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی