ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فروشگاه اپل
موبایل

سارقان با سوراخ‌کردن دیوار، از یک فروشگاه اپل محصولات مختلف به ارزش نیم میلیون دلار را سرقت کردند

در این مورد عجیب، سارقان با سوراخ‌کردن دیوار مغازه مجاور فروشگاه اپل، موفق شدند تا محصولات آن را سرقت کنند.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ | ۲۰:۰۰

تاکنون گزارش‌های مختلفی درباره سرقت محصولات فروشگاه‌های اپل منتشر شده است. اکنون گزارش جدیدی در این رابطه منتشر شده که سارقان به شیوه عجیب و جالبی موفق شده‌اند از فروشگاه اپل در واشنگتن، بیش از 500 هزار دلار محصول سرقت کنند.

به گزارش خبرگزاری محلی KOMO News، این سرقت در یکشنبه گذشته در فروشگاه اپل واقع در مرکز خرید آلدروود رخ داده است. فرو‌شگاه در زمان انجام این سرقت تعطیل بوده، بنابراین کارمندان اپل تا صبح روز بعد هیچ اطلاعی از آن نداشته‌اند. نکته جالب اینکه سارقان با سوراخ‌کردن دیوار اسپرسوفروشی مجاور فروشگاه اپل، وارد آن شده‌اند.

آن‌ها پس از سرقت محصولات اپل از همان سوراخ دیوار وارد فر‌وشگاه اسپرسوفروشی شده و سپس از آن خارج شده‌اند.

محصولات سرقت‌شده از فروشگاه اپل

سرقت از اپل

درمجموع سارقان موفق شدند حدود 500 هزار دلار محصول اپل را سرقت کنند که شامل تقریباً 436 آیفون و همچنین مجموعه‌ای از مدل‌های اپل واچ و آیپد می‌شود. ظاهراً آن‌ها هیچ علاقه‌ای به رایانه‌های مک نداشته‌اند.

به گفته «مارن مک‌کی»، مدیر ارتباطات اداره پلیس شهر لین وود، واشنگتن، این سرقت یک «عملیات سازمان‌دهی‌شده» بوده است. سارقان از ماسک و دستکش استفاده کرده و هیچ اثر انگشتی از خود به جا نگذاشته‌اند. تحقیقات پلیس درباره سرقت از فروشگاه اپل همچنان در جریان است.

«اریک مارکس»، مدیر منطقه‌ای فروشگاه اسپرسوفروشی نیز به کومو نیوز توضیح داد:

«در ورودی ما قفل بوده و آن‌ها موفق شده‌اند تا آن را باز کنند. سارقان یک سوراخ 24 در 18 در دیوار ایجاد کرده و به‌نظر می‌رسد وارد اتاق پشتی فروشگاه اپل شده‌اند. هیچ اطلاعی نداشته‌ام که این‌قدر به آن‌ها نزدیک هستیم.»

Seattle Coffee Gear از آن زمان قفل‌های خود را تغییر داده است و ادعا می‌کند که این حادثه حدود 1800 دلار خسارت برای آن‌ها به همراه داشته است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی