ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ترامپ
کریپتوکارنسی

ترامپ به اینستاگرام بازگشت و از دومین مجموعه کارت‌های NFT خود رونمایی کرد

دومین مجموعه از کارت‌های NFT ترامپ شامل 47 هزار NFT می‌شود که هر کدام از آن‌ها با قیمت 99 دلار به فروش می‌رسند.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ | ۱۳:۳۰

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق ایالات‌متحده که سال گذشته میلادی از مجموعه کارت‌های NFT خود رونمایی کرده بود، اکنون دومین مجموعه از کارت‌های NFT خود را معرفی کرده است. همچنین ترا‌مپ برای معرفی کارت‌های خود، برای اولین‌بار در 2 سال گذشته از اینستاگرام استفاده کرده.

دومین مجموعه از کارت‌های دیجیتال ترامپ درمجموع شامل 47 هزار NFT می‌شود (2000 مورد بیشتر از سری اول) که هر کدام از آن‌ها با قیمت 99 دلار به فروش می‌رسند. مجموعه اول نیز با همین قیمت معرفی شده بود. در کارت‌های جدید نیز ترا‌مپ را در شخصیت‌ها و نقش‌های مختلفی می‌بینیم.

NFT ترامپ

ترامپ در شبکه اجتماعی Truth Social خود ضمن معرفی مجموعه جدید به دنبال‌کنندگانش، گفت که پس از «موفقیت بزرگ» مجموعه اول، اکنون قصد دارد تا موارد جدیدی را در دسترس کلکسیونرها قرار دهد. تمام کارت‌های NFT که ترامپ سال گذشته معرفی کرده بود، در کمتر از یک روز به ارزش 4.5 میلیون دلار فروخته شدند. باید دید فروش مجموعه دوم چگونه پیش خواهد رفت.

بازگشت دوباره ترامپ به اینستاگرام

NFT

نکته قابل‌توجه دیگر اینکه NFTها باعث شدند تا ترامپ یک بار دیگر در اینستاگرام حضور پیدا کرده و برای اولین‌بار پس از 5 ژانویه 2021، پست جدیدی منتشر کند. رئیس‌جمهور سابق آمریکا چهار پست جدید منتشر کرده است که تمام آن‌ها به مجموعه NFT جدید مربوط می‌شوند. او در یکی از این پست‌ها، تصویری از خودش را به نمایش گذاشته (تصویر بالا) است که در آن «ناقوس آزادی» را در دست دارد و پشت سرش پرچم ایالات‌متحده دیده می‌شود.

متا در بهمن‌ماه سال گذشته حساب‌های دونالد ترامپ در اینستاگرام و فیسبوک را فعال کرد. این شرکت نیز مانند توییتر و سرویس‌های دیگر، حساب ترا‌مپ در پلتفرم‌های خود را در ژانویه 2021، پس از تمجید از شرکت‌کنندگان در شورش کنگره مسدود کرد. بنابراین تر‌امپ 2 ماه بعد از فعال‌سازی مجدد حساب اینستاگرام خود، از آن برای تبلیغ NFTهای خود استفاده کرده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی