ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

آغاز پیش‌ثبت‌نام الکامپ ۲۶؛ نمایشگاه ۴ تا ۷ تیرماه برگزار می‌شود

بیست‌وششمین نمایشگاه الکامپ قرار است ۴ تا ۷ تیرماه سال ۱۴۰۲ در تهران برگزار شود.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۲:۱۰

ثبت‌نام بیست‌وششمین نمایشگاه الکامپ از فردا، شنبه، ۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲، آغاز خواهد شد.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی نصر کشور، با توجه به پیگیری و هماهنگی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور با دستگاه‌ها و سازمان‌های متولی، الکامپ 1402 در تاریخ 4 تا 7 تیرماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. براین‌اساس پیش‌ثبت‌نام آن از فردا از طریق پایگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانی iran-elecomp.com آغاز خواهد شد.

طبق اعلام ستاد برگزاری الکامپ، در این دوره از نمایشگاه مانند سنوات قبل، متقاضیان فضای نمایشگاهی کمتر از 80 مترمربع،‌ بعد از ثبت‌نام، تأیید مدارک و سپس جانمایی غرفه توسط ستاد برگزاری در سایت الکامپ، 48 ساعت فرصت دارند تا با پرداخت هزینه‌های مرتبط، ثبت‌نام خود را قطعی کنند.

متقاضیان بالای 80 مترمربع نیز پس از ثبت‌نام در سایت الکامپ، به‌ترتیب اولویت زمانی ثبت‌نام، برای جانمایی دعوت خواهند شد و این گروه نیز پس از تعیین فضای غرفه، 48 ساعت مهلت خواهند داشت تا با تسویه حساب مالی، ثبت‌نام خود را قطعی کنند.

متقاضیان سازمان‌ها و نهادهای دولتی نیز مانند بخش خصوصی، می‌توانند با مراجعه به سایت الکامپ ثبت‌نام کنند. بدیهی است ثبت‌نام این گروه از متقاضیان نیز پس از تسویه حساب مالی قطعی خواهد شد.

گفتنی است بیست‌وششمین نمایشگاه الکامپ قرار بود در سال ۱۴۰۰ برگزار شود، اما بارها به‌دلیل اوج‌گیری شیوع کرونا به تعویق افتاد. در سال ۱۴۰۱ نیز نخست بابت هم‌زمانی با دهه اول محرم به تعویق افتاد تا در نیمه دوم سال ۱۴۰۱ برگزار شود. در آن زمان نیز با توجه به وضعیت کشور، فیلترینگ گسترده و زیان کسب‌وکارها، محقق نشد. حال بایستی منتظر ماند و دید طلسم برگزاری بیست‌وششمین نمایشگاه الکامپ شکسته خواهد شد یا خیر.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی