ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

نخستین پلتفرم چندرسانه‌ای فیلم، آموزش و سرگرمی به‌زودی فعالیت خود را آغاز می‌کند

این VOD قرار است محتوای خود را بدون پرداخت حق عضویت در اختیار کاربرانش قرار دهد.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۶:۱۵

نخستین پلتفرم چندرسانه‌ای بازی، فیلم و سریال، آموزش، ورزش و سرگرمی با عنوان «پلی ("Play")» فعالیت رسمی خودش را به‌زودی آغاز خواهد کرد.

پلتفرم پلی (Play) قابلیت پخش مستقیم و غیرمستقیم رقابت‌های ورزشی در رشته‌های مختلف و ورزش زنان را دارد. همچنین این پلتفرم تولید و پخش فیلم‌هاى سینمایی و سریال‌های ایرانی و خارجی با نگاهی ویژه به حوزه زنان، آلبوم‌های موسیقی داخلى و خارجى را در دستور کار دارد.

فعالیت جدى در حوزه تولید و پخش آثار فاخر آموزشى، فرهنگى و هنرى و ایجاد بستر قانونی استفاده از بازی‌ها و سرگرمی‌های داخلی و خارجی از طریق شرکت‌های معتبر بین‌المللی، یکی دیگر از حوزه‌های فعالیت play است که به‌زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

این VOD قرار است محتوای خود را بدون پرداخت حق عضویت در اختیار کاربرانش قرار دهد. احتمالاً آن‌ها تبلیغات را به‌عنوان راه اصلی درآمدزایی خود برگزیده‌اند.

‏پلی امیدوار است با توجه به تنوع گسترده کاربری در حوزه بازی و سرگرمی، مورد استفاده اقشار و گروه‌های سنی مختلف قرار گیرد.

رونمایی از نخستین تولیدات اختصاصی پلی (Play) در حوزه ساخت سریال با حضور چهره‌ها و برخی از هنرمندان در دستور کار قرار گرفته است.

VOD
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی