ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

محصولات فونیکس
خودرو

نسل جدید خودروهای هیبریدی چینی در راه بازار ایران

فونیکس، برند لوکس مدیران خودرو، قرار است نسل تازه خودروهای هیبریدی را نیز در ایران عرضه نماید.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۲۱:۳۰

همان‌طور که پیش‌تر نیز براساس تعرفه‌گذاری خودروهای وارداتی مشخص شده بود، واردات خودروهای هیبریدی به ایران مشمول تعرفه گمرکی 4 درصدی شده و ازاین‌رو عرضه این مدل خودروها برای واردات بسیار جذاب است، حالا خبر می‌رسد که فونیکس به‌عنوان برند لوکس مدیران خودرو، قرار است محصولات هیبریدی تازه‌ای را به بازار کشورمان عرضه کند.

درحال‌حاضر محصولات فونیکس شامل کراس‌اوورها و سدان‌های بالارده چری هستند که با این برند در بازار ایران به فروش می‌رسند. تیگو 7 پرو، تیگو 8 پرو، آریزو 6 پرو و تیگو 8 پرومکس برخی از محصولات فونیکس هستند که تاکنون در ایران به فروش رسیده‌اند. بااین‌حال مدیران خودرو تصمیم دارد تا به برند پرچمدار درزمینه محصولات پاک تبدیل شود و نسخه‌های هیبریدی از اتومبیل‌های چری را به بازار ایران وارد کند.

 برنامه‌ریزی برند فونیکس برای عرضه محصولات هیبریدی در بازار ایران

اولین بودن در شکل‌گیری تحولات بزرگ، همانند نقش اول در یک فیلم است که به‌خوبی در خاطره‌ها ثبت می‌شود. در فرایند ایجاد جاده‌ها نیز نقش خودروهای راه‌سازی به‌عنوان اولین وسیله حمل‌ونقل در پیمودن مسیرهای دشوار و پیچیده بسیار مهم است. با ایجاد راه‌های جدید، سادگی بیشتری در پیمودن مسیر توسط سایرین به‌دست می‌آید. برند فونیکس قصد دارد برنامه‌های خود را در سه زمینه اساسی پیش ببرد.

کدام محصولات فونیکس با پیشرانه هیبریدی به بازار ایران خواهند آمد؟

بخش اول این برنامه با عنوان «انقلاب در صنعت خودرو» شناخته می‌شود. فونیکس با تغییر رویه در مقایسه با سایر خودروسازان، تمرکز خود را بر خودروهای با سوخت پاک معطوف نموده و در این راستا، به‌دنبال تولید و عرضه خودروهای برقی و نیمه‌برقی در بازار ایران است تا مشتریان به‌راحتی به این محصولات دسترسی داشته باشند.

دو بخش دیگر از استراتژی مدیران خودرو برای عرضه محصولات فونیکس با پیشرانه هیبریدی، انقلاب اجتماعی و انقلاب تکنولوژی نام دارند. در بخش دوم برنامه‌هایی برای افزایش تمایل مشتریان به خرید خودروهای هیبریدی و تغییر نگرش آن‌ها اجرا خواهد شد. در بخش سوم نیز مدیران خودرو سعی خواهد کرد تا فناوری‌های مدرن حوزه خودروهای هیبریدی را به صنعت خودروسازی ایران تزریق کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Mohammad amirseifi
    Mohammad amirseifi | ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

    کار کردن و به بازار آوردن خودروهایی که انرژی پاک استفاده میکنند،کار بسیار مفیدی برای طبیعت است

مطالب پیشنهادی