ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ایکس
کسب و کار

ایکس می‌خواهد برای تعدیل و مدیریت محتوا، یک دفتر مرکزی جدید راه‌اندازی کند

تیم تعدیل محتوای ایکس روی محتواهای حساس ازجمله درباره کودکان و اجرای سایر قوانین مربوط به محتوا تمرکز خواهد کرد.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۸ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۰:۳۰

براساس گزارش جدیدی که توسط بلومبرگ منتشر شده، ایکس درحال راه‌اندازی یک مرکز تعدیل محتوای جدید در شهر «آستین» است و قصد دارد 100 کارمند را برای آن استخدام کند. این گروه روی محتواهای مربوط به سوءاستفاده جنسی از کودکان و اجرای سایر قوانین مربوط به محتوا تمرکز خواهد کرد. «ایلان ماسک» از زمان تصاحب توییتر (ایکس فعلی) به‌دلیل رویکردش نسبت به تعدیل محتوا با انتقادات زیادی مواجه شده است و حالا به‌نظر می‌رسد که این تیم جدید قرار است برای برطرف‌کردن این مشکلات کار خود را آغاز کند.

همان‌طور که بلومبرگ در گزارش خود اشاره می‌کند، این طرح تنها چند روز قبل از جلسه دادرسی «لیندا یاکارینو»، مدیرعامل ایکسT معرفی شده است. یاکارینو در تاریخ 31 ژانویه باید در کمیته قضایی سنا حضور پیدا کرده و در رابطه با نحوه مدیریت محتواهای مربوط به استثمار جنسی از کودکان در ایکس صحبت کند.

تیم جدید تعدیل محتوا در ایکس

در گزارش بلومبرگ همچنین گفته‌ شده است که این تیم عمدتاً روی CSE (آموزش فراگیر جنسی) تمرکز خواهد کرد و همچنین اولین تیم اعتماد و ایمنی ایکس از زمان تصاحب آن توسط ایلان ماسک محسوب می‌شود.

ایکس همچنین با انتشار یک پست جدید در وبلاگ خود، درباره رویکردش نسبت به مقابله با سوءاستفاده جنسی از کودکان صحبت کرده است؛ هرچند در آن ذکر نشده که تیم جدید دقیقاً مسئول انجام چه کاری خواهد بود و یا دفتر جدید چه زمانی آغاز به کار خواهد کرد.

علاوه‌براین، «جو بناروک»، رئیس عملیات تجاری این شرکت، به بلومبرگ اعلام کرده است که این تیم به سایر حوزه‌های تعدیل محتوا، مانند مقابله با نشر سخنان نفرت‌انگیز نیز کمک خواهد کرد. در آگهی شغلی که اخیراً توسط ایکس برای تعدیل محتوا منتشر شده است، این شرکت می‌گوید که آن‌ها مسائلی مانند «اسپم و کلاهبرداری» را بررسی می‌کنند و پشتیبانی‌های لازم را به مشتریان ارائه می‌کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی