ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

داستان نابودی اپل به‌زودی شروع می‌شود؟

اتحادیه اروپا اپل را به ورطه نابودی می‌کشاند

اتحادیه اروپا یکی از سخت‌گیرانه‌ترین قوانین را برای حمایت از شهروندان این منطقه جغرافایی در نظر گرفته که اخیراً اپل هم مجبور به پذیرش آن‌ها شده است. برای شروع کاربران و شهروندان داخل اتحادیه اروپا هم‌زمان با انتشار آپدیت iOS 17.4 این امکان را خواهند داشت تا اپلیکیشن‌ها و بازی‌های خود را از جایی به‌جز اپ استور اپل نصب کنند.

تماشای ویدیو در یوتوب دیجیاتو

تماشای ویدیو در آپارات دیجیاتو

مورد بعدی استفاده مرورگرها از موتوری جز موتور اختصاصی اپل یعنی وب‌کیت خواهد بود و این یعنی مرورگرها در آیفون دیگر فقط یک پوسته یا تم نیستند. تغییرات اساسی دیگری نیز وجود دارد که به تفصیل در رابطه با آن‌ها در ویدیوی فوق صحبت می‌کنم.

نصب گوگل پلی رو اپل آیفون امکان‌پذیر می‌شود؟

البته اپل می‌گوید همه این تغییرات برای تمامی سیستم‌عامل‌ها عرضه نمی‌شود. برای مثل سایدلودینگ اپلیکیشن‌ها برای آیپد امکان‌پذیر نخواهد بود. این مورد بیشتر به توسعه اپلیکیشن‌‌ها با سخت‌گیری بیشتر برای این پلتفرم مربوط است. احتمالاً اپل از گوگل درس گرفته و اجازه نمی‌دهد آیپد به سادگی به اپلیکیشن‌های غیربهینه به قهقرا برود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
دیجیاتو را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.