ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

«آمیگو» برنده استارکاپ اینوتکس ۲۰۲۳ 

سومین دوره مسابقات استارکاپ در رشته  FIFA 2023 با حضور  ۱۳۰  تیم حاضر عصر چهارمین روز برپایی نمایشگاه اینوتکس به‌کار خود پایان داد.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۶ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۷:۱۵

مسابقات استارکاپ (فیفا ۲۳) با حضور بیش از ۱۳۰ مجموعه فناور در دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس در محل پارک فناوری پردیس با معرفی برندگان به عنوان "حال خوب استارتاپی" به کار خود پایان داد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس 2023، سومین دوره مسابقات استارکاپ در رشته  FIFA 2023 با حضور  ۱۳۰  تیم حاضر عصر چهارمین روز برپایی نمایشگاه اینوتکس به‌کار خود پایان داد.

مجتبی چکنی، مدیرعامل شرکت میم ایونت، حضور در این مسابقات را زنگ تفریحی آمیخته به فناوری و تکنولوژی های نوین دانست که فرصتی برای حال خوب در نمایشگاه اینوتکس ایجاد می کند.

او با بیان اینکه مسابقات استارکاپ از سه سال گذشته هر سال در حاشیه نمایشگاه اینوتکس برگزار می شود اظهار داشت: پیشنهاد برگزاری مسابقات استارکاپ در پارک فناوری پردیس با هدف چالش و نوآوری و حال خوب، ارائه شد و خوشبختانه از استقبال خوبی نیز همراه بود به نحوی که امسال در فرصت کوتاهی سقف متقاضیان حضور در نمایشگاه پر شد و مسابقات با کیفیتی متقاوت از سالهای گذشته برگزار شد.

چکنی خاطرنشان کرد: امیدواریم مسابقات در سال‌های آتی از ابتدا در  فضای سرپوشیده و امکانات بصری و تصویری بهتری برگزار شود . هر چند اهدای جایزه نقدی و به کارگیری تجهیزات بهتر از جمله؛ مانیتورهای بزرگتر و سیستم صوتی قوی‌تر از جمله مزیت های این دوره نسبت به دوره های قبل است.

وی از جمله برنامه های این شرکت در آینده گفت: برگزاری مسابقات استارکاپ‌پلاس در تابستان امسال با حضور 512 تیم در رشته فیفا ۲۰۲۳ برگزار خواهد شد که اطلاع رسانی لازم از طریق فضای مجازی اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است در مسابقات استارکاپ این دوره با قهرمانی تیم آمیگو متشکل از امین لطفی آباد و معین فرمانیان گروسی (برنده ۵۰ میلیون ریال وجه نقد) و نایب قهرمانی تیم ترمیناتور متشکل از رضا بختیاری و حامد مطیعی نژاد پایان یافت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی