ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

مدیرعامل جاب‌ویژن: ۱۵۰۰ موقعیت شغلی در نمایشگاه کار ایران ارائه می‌شود

ششمین نمایشگاه کار ایران از تاریخ ۲۵ تا ۲۷ بهمن‌ماه در سالن نمایشگاهی برج میلاد درحال برگزاری است.

سوره پوراشرف
نوشته شده توسط سوره پوراشرف | ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۱:۱۶

ششمین نمایشگاه کار ایران در محل سالن‌های نمایشگاهی برج میلاد درحال برگزاری است. این نمایشگاه با هدف ارائه برند کارفرمایی و بستری برای تعامل کارفرمایان و کارجویان به‌صورت مستقیم، از تاریخ ۲۵ تا ۲۷ بهمن‌ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۸ برقرار است.

نمایشگاه کار ایران در ششمین دوره خود، میزبان ۷۵ شرکت در حوزه‌های متفاوت است و درحال‌حاضر ۱۵۰۰ موقعیت شغلی در دسته‌های متفاوت برای کارجویان ارائه می‌شود. در گفت‌وگو با «هادی محمدآبادی»، هم‌بنیان‌گذار و هم‌مدیرعامل جاب‌ویژن، به شرح جزئیات این دوره از نمایشگاه پرداختیم که در ویدیوی زیر آن‌ را تماشا خواهید کرد.

گزارش ششمین نمایشگاه کار ایران: مصاحبه با مؤسس و مدیرعامل جاب‌ویژن

محمدآبادی در گفت‌وگو با دیجیاتو، تشریح کرد که جاب‌ویژن محدود به یک پلتفرم آنلاین نیست و درحال‌حاضر با هدف توسعه اکوسیستم منابع انسانی در کشور، اعضای مختلفی را در گروه خود دارد. نمایشگاه کار ایران، نمایشگاه کار دانشگاه شریف، سرویس کندو، میرانا و اچ‌آر مارکت، ۵ عضو از گروه جاب‌ویژن هستند که در راستای ارائه خدمات منابع انسانی به شرکت‌های متنوع فعالیت می‌کنند.

به گفته محمدآبادی، یکی از ویژگی‌های متمایزکننده این نمایشگاه نسبت به نمایشگاه‌های سال‌های پیش، تنوع حوزه‌های شرکت‌های مستقر به‌عنوان کارفرماست. این نمایشگاه تنها به حوزه‌های فنی و مهندسی یا دانشگاهی محدود نمی‌شود و ۷۵ شرکت از حوزه‌های صنعتی، دارویی، استارتاپی و سایر حوزه‌ها در آن مستقر هستند. همچنین فضای آموزشی و برگزاری کارگاه‌ها و وبینارهاى تخصصىی جهت تسهیل ورود کارجویان به بازار کار و شرکت‌های موردنظر وجود دارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی