ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

پستکس، جایزه صنعت‌ساز جشنواره شیخ بهایی را کسب کرد

شرکت «پستکس» توانست جایزه فناوری صنعت‌ساز را از هجدهمین «جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی»، از آن خود کند.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۶:۰۰

با اعلام اسامی برگزیدگان ‌بخش‌های مختلف در هجدهمین «جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی»، شرکت «پستکس» نیز توانست جایزه فناوری صنعت‌ساز این جشنواره را از آن خود کند.

آیین اختتامیه و اهدای جوایز هجدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی، روز پنج شنبه، ۲۷ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در هتل عباسی اصفهان برگزار شد و شرکت پستکس به‌عنوان برگزیده جایزه فناوری صنعت‌ساز، ۳۰۰ میلیون تومان جایزه نقدی و ۲ میلیارد تومان تسهیلات از صندوق نوآوری و شکوفایی را کسب کرد.

جایزه بخش فناوری صنعت‌ساز با تقدیر از بهرنگ و بابک عقیلی‌نسب به این شرکت اهدا شد.

بابک عقیلی‌نسب

هدف از برگزاری جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی شناسایی توانمندی، مذاکرات سرمایه‌گذاری و قدردانی از برترین شرکت‌های دانش‌بنیان کشور اعلام شده بود.

پستکس به‌عنوان اولین سامانه جامع خدمات حمل‌ونقل کشور، انواع خدمات پستی داخلی و خارجی اکسپرس را به‌صورت «درب تا درب» به مشتریان خود ارائه می‌کند.

پستکس در سال‌ گذشته نیز رشد پرشتابی داشته و آمارها نشان می‌دهد کل فروش این شرکت در سال گذشته با رشد نزدیک به ۵ برابری، به ۶۱۹ میلیارد و ۶۵۸ میلیون ریال رسیده است.

تعداد مرسوله‌های جابه‌جاشده از طریق پستکس نیز در سال ۱۴۰۲ از یک میلیون و ۳۲۰ هزار مرسوله به ۲ میلیون ۶۴۰ هزار مرسوله رسیده که نشان از رشد ۱۰۰ درصدی تعداد مرسولات دارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی