ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

توافق بنیان‌گذاران «سیماگر» برای سرمایه‌گذاری و رونمایی از پلتفرم «فرادیدار»

قرارداد سرمایه‌گذاری شرکت «سیماگر» روی پلتفرم «فرادیدار» امضا شده و این سرمایه‌گذاری در حال نهایی شدن است.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۱:۴۰

قرارداد سرمایه‌گذاری شرکت «سیماگر» روی پلتفرم «فرادیدار» امضا شده و این سرمایه‌گذاری درحال نهایی‌شدن است.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ نوآوران هوشمند سیماگر، این قرارداد سرمایه‌گذاری روز چهارشنبه دوم خردادماه 1403، با حضور اعضای هیئت‌مدیره شرکت‌ سیماگر، «سید محمد جلیلی فراشاه»، مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار شرکت سیماگر و «احمد شهباز»، رئیس هیئت‌مدیره و هم‌بنیان‌گذار شرکت سیماگر امضا شد.

این سرمایه‌گذاری در حوزه تبلیغات و روی پلتفرم «فرادیدار» صورت می‌گیرد که از سوی جمعی از نخبگان دانشگاه‌های امیرکبیر و تهران توسعه داده شده است. فرادیدار به‌منظور هوشمندسازی تبلیغات در بستر فضای محیطی و فضای مجازی برای تسهیل و توسعه ارتباطات تبلیغاتی کسب‌وکارها طراحی شده است.

سیماگر، شرکتی خصوصی است که در زمینه طراحی سایت و تولید و طراحی استارتاپ فعالیت می‌کند و استارتاپ‌هایی مانند «حالم خوبه»، «فرمن» و «تام‌برد» را در خانواده خود قرار داده است. سیماگر در ۸ سال اخیر بیش از یک‌هزار وب‌سایت و 60 استارتاپ را تولید کرده است.

عمده فعالیت شرکت سیماگر به‌صورت تخصصی در حوزه طراحی استارتاپ بوده است و سرمایه‌گذاری‌ها در حوزه پلتفرم‌های هوشمند B2B و B2C از مأموریت‌های ویژه این شرکت در سال‌های ۱۴۰۳ و ۱۴۰۴ خواهد بود.

به گفته‌ بنیان‌گذاران، این همکاری با هدف توسعه‌ فعالیت‌های ورانگر و استفاده‌ هرچه بیشتر از ظرفیت‌های موجود در بازار صورت گرفته است. سرمایه‌گذاری‌های این چنینی در صنعت فناوری اطلاعات، عمدتاً در قالب سرمایه‌گذاری‌های جسورانه یا Venture Capital صورت گرفته است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی