ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

گزارش ویدیویی دیجیاتو از غرفه ارگ تلکام در نمایشگاه تلکام ۲۰۲۳

به گفته مدیرعامل این شرکت نزدیک به 700 نفر در مجموعه ارگ تلکام به صورت مستقیم کار می‌کنند.

مهدیه اسماعیلی
نوشته شده توسط مهدیه اسماعیلی | ۵ دی ۱۴۰۲ | ۱۷:۲۳

شرکت دانش‌بنیان خدمات مخابراتی «ارگ تلکام» تولید کننده انواع مودم و ارائه دهنده سرویس‌های مخابراتی است. این شرکت با جذب برخی نامداران صنعت مخابرات و با اتکا به نیروهای جوان و با انگیزه تاسیس و در ابتدا با هدف ارائه سرویس‌های مخابراتی و اطلاع رسانی(ICT) به شرکت‌های تابع گروه صنایع خودروسازی کرمان شروع بکار کرد. حالا پس از گذشت هفده سال توانسته با داشتن رتبه یک صلاحیت پیمانکاری در رشته مخابرات از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری بعنوان مجری موفق در زمینه طراحی، تامین تجهیزات، نصب، راه‌اندازی، آزمایش و تحویل و نگهداری سیستم‌های مخابراتی تبدیل شود.

این مجموعه امسال به شکل متفاوتی در نمایشگاه تلکام ۲۰۲۳ حضور پیدا کرده است. در حقیقت ارگ تلکام با تمامی محصولات خودش اعم از وسایل پزشکی و خودرویی و از همه مهمتر، وسایل ارتباطاتی یا همان مودم‌های مختلفش به این نمایشگاه آمده است؛ محصولات خودرویی این برند با نام یوکار شناخته می‌شود و برند یوهلث هم برای محصولات پزشکی و سلامت محور این شرکت استفاده می‌شود. وسایلی مانند دستگاه تست قند خون در غرفه ارگ تلکام در این نمایشگاه عرضه شده است. همچنین حضور موثر کارشناسان این مجموعه و تعامل مستقیم با بازدیدکنندگان غرفه ارگ تلکام نیز از نکات دارای اهمیت به شمار می‌رود.

«مهرداد میراسماعیلی»، مدیرعامل این شرکت در جریان نمایشگاه تلکام 2023 به فعالیت‌های ارگ تلکام اشاره کرد و گفت: «از حدود سه تا چهار سال پیش مودم‌های به اصطلاح سیم‌کارت‌خور یا LTE در شبکه مخابراتی کشور با برند یوتل مورد استفاده قرار گرفت. ما یکی از تأمین کننده‌های اصلی اپراتورهای کشور مثل ایرانسل، همراه اول، مبین نت، آسیاتک، رایتل و تالیا هستیم. همچنین همراهی خوبی با اپراتورهای شبکه ثابت از جمله شرکت مخابرات ایران، شاتل، آسیاتک و دیگر اپراتورهای بزرگ ارائه دهنده سرویس اینترنت در کشور داریم.»

گزارش ویژه دیجیاتو از غرفه ارگ تلکام را تماشا کنید:

میراسماعیلی در بخش دیگری از سخنان خود به پروژه ملی فیبر نوری و ایجاد پوشش 20 میلیون خانوار اشاره کرد و گفت: «این پرژوه خوبی است که وزارت ارتباطات با همکاری اپراتورهای مخابراتی آغاز کرده است. ما در زمینه تولید تجهیزات سمت مشتری و مودم که به اصطلاح در حوزه فیبر نوری ONT است، سال‌هاست که فعالیت می‌کنیم، مدل‌هایی که تولید شده است در حال حاضر در شبکه اپراتورها مثل مخابرات، آسیاتک و شاتل در حال استفاده است و امیدواریم بخش عمده‌ای از نیاز کشور را بتوانیم در داخل تولید کنیم و با سرویس و خدمات مناسب به دست مصرف کننده برسانیم.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی