ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

جشنواره مشتریان ویپاد با 2.5 میلیارد تومان جوایز نقدی برگزار می‌شود

جشنواره باشگاه مشتریان ویپاد در دو بخش و با 2.5 میلیارد تومان جایزه برگزار می‌شود.

باشگاه مشتریان ویپاد، «جشنواره طوفانی» با 2.5 میلیارد تومان جوایز نقدی برای کاربران خود تدارک دیده است. در ادامه با شرایط شرکت در این جشنواره و جوایز آن آشنا می‌شویم.

ویپاد، ترابانک پاسارگاد است که باشگاه مشتریان آن با عنوان «وی‌کلاب» فعالیت می‌کند. این باشگاه مشتریان به‌صورت مداوم جشنواره‌های متنوع با هدایای نقدی چشمگیری برای کاربران خود برگزار می‌کند.

مشتریان این ترابانک ضمن استفاده از یک بانک تمام-دیجیتال و برخورداری از امکاناتی مانند تسهیلات آنلاین، با وی‌کلاب همواره شانسی برای برنده شدن خواهند داشت.

«جشنواره طوفانی» باشگاه مشتریان ویپاد در دو بخش برگزار می‌شود و 2.5 میلیارد تومان هدیه برای 102 برنده دارد. برنده نخست و دوم بخش «نیم میلیارد تومانی» به ترتیب 300 و 200 میلیون تومان هدیه نقدی دریافت خواهند کرد. به صد برنده بخش «دو میلیارد تومانی» نیز تا 20 میلیون تومان هدیه نقدی بر اساس امتیازشان اعطا خواهد شد.

جشنواره طوفانی باشگاه مشتریان ویپاد

مشتریان با استفاده از سکه‌هایی که به ازای موجودی حسابشان دریافت می‌کنند، می‌توانند برای شرکت در قرعه‌کشی هر یک از بخش‌های یاد شده، کد شانس بخرند. قیمت هر کد شانس برای بخش نیم میلیاردی، 200 سکه و برای بخش دو میلیاردی نیز 10 سکه است.

قرعه‌کشی این جشنواره 26 تیرماه 1402 برگزار خواهد شد که می‌توان آن را به صورت زنده مشاهده کرد. اطلاعات کامل نحوه شرکت در جشنواره، هدایا، تاریخ قرعه‌کشی و … در صفحه جشنواره طوفانی 2.5 میلیارد تومانی ویپاد آمده است.

چگونه در جشنواره طوفانی مشتریان ویپاد شرکت کنیم؟

برای شرکت در این جشنواره طوفانی ابتدا باید به وی‌کلاب وارد شوید. برای ورود به وی‌کلاب نیز کافی است با ویپاد افتتاح حساب انجام دهید. پس از آن می‌توانید موجودی حساب‌تان را افزایش دهید، امتیاز دریافت کنید و با امتیازات خود برای شرکت در جشنواره‌هایی که به‌صورت مداوم برگزار می‌شوند، کد شانس قرعه‌کشی بخرید و همواره شانسی برای برنده شدن داشته باشید.

کاربران برای شرکت در قرعه‌کشی می‌توانند پس از دانلود و نصب اپلیکیشن ویپاد، با افتتاح حساب دیجیتال بانک پاسارگاد و ورود به بخش وی‌کلاب در جشنواره شرکت و کد شانس قرعه‌کشی را دریافت کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
 • HajAli
  HajAli | ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

  متاسفم اینو می گم «ما یک کشور جهان سوم هستیم»
  بانکی که عامل سیه روزی ماست و همین الان مدیر عاملش متهم به فساد هست و در پاسخ فساد 12هزار میلیاردی گفته من نبودم دستم بود( مبلغ ۱۲ هزار میلیارد ریال در سال ۱۳۹۸ از سوی مدیران وقت بانک صادرات به منظور تسویه بدهی هلدینگ وابسته به بانک پاسارگاد!!! تسهیلات کلان بانکی پرداخت شده و طریق تحصیل آن مغایر با ضوابط و مقررات بوده است!!! - مرجع خبر بیانیه بانک پاسارگاد - یعنی با علامت تعجب ها می خواد بگه 12 هزار میلیارد نبوده 6 هزار میلیارد بوده. مدیرعامل هم نبود احتمالا دختر جوان ایشون از بانک پاسارگاد رفته و...)
  بعد دیده بانک خودش عمل سیه روزی و تورم و چاپ پول شده(طبق گزارش دادستانی و بانک مرکزی) و اگر خلق پولی کرده با بخش عمده ای از آن به خودشون وام دادند(طبق گزارش برخی اعضای مجلس و بانک مرکزی)، گفته برم یک اسم جدید بنام ویپاد در بیارم به مردم بدبخت و بی سواد بگیم 2.5 میلیارد جایزه می دهیم، پولشونو جمع کنیم و بخشی از خلق پولو به خودشون میدهم و بخش دیگر هم باز میره شرکت سرمایه گذاری پارس آریان (گیرنده تسهیلات) و بازهم می گیم ما نبودیم
  بدبخت ملت ما که باید طلب اونایی رو بده که جیبشو زدند

مطالب پیشنهادی