ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

موبایل

سامسونگ احتمالاً در گلکسی S24 اولترا تنها از تراشه اسنپدراگون 8 نسل 3 استفاده خواهد کرد

درحالی‌که گلکسی S24 و S24 پلاس به تراشه‌های اگزینوس و اسنپدراگون مجهز می‌شوند، ظاهرا گلکسی S24 اولترا تنها چیپ کوالکام خواهد داشت.

محمد قریشی
نوشته شده توسط محمد قریشی | ۱۵ مهر ۱۴۰۲ | ۱۲:۰۰

سامسونگ دیروز از تراشه پرچمدار اگزینوس 2400 رونمایی کرد و شایعات می‌گویند برخی از نسخه‌های سری گلکسی S24 به آن مجهز می‌شوند. اما حالا طبق شایعه‌ای جدید، سامسونگ گوشی گلکسی S24 اولترا را تنها به اسنپدراگون 8 نسل 3 مجهز می‌کند و در آن خبری از تراشه اگزینوس نخواهد بود.

سامسونگ در سال‌های گذشته پرچمدارهایش را در دو نسخه با چیپ‌های اگزینوس و اسنپدراگون روانه بازار می‌کرد، اما برای سری گلکسی S23 روند متفاوتی را در پیش گرفت و تمام آن‌ها تراشه اسنپدراگون داشتند. حالا اما گفته می‌شود که برای سری گلکسی S24، سامسونگ دوباره رویکرد سابق خود را در پیش می‌گیرد.

اسنپدراگون 8 نسل 3 در گلکسی S24 اولترا

رندرهای گلکسی S24 اولترا

گفته می‌شود سامسونگ برای گلکسی S24 و S24 پلاس از تراشه‌های اگزینوس 2400 و اسنپدراگون 8 نسل 3 استفاده می‌کند. کره‌ای‌ها در بازار آمریکای شمالی از چیپ کوالکام استفاده خواهند کرد و برای سایر بازارها به سراغ تراشه خودشان می‌روند.

رویکرد سامسونگ احتمالاً برای کاربران این برند خوشایند نخواهد بود؛ چرا که در سال‌های قبل کاربران از تفاوت عملکرد تراشه‌های کوالکام و اگزینوس شکایت می‌کردند. ظاهراً به همین دلیل کره‌ای‌ها برای گلکسی S24 اولترا روند امسال را در پیش می‌گیرند.

طبق شایعه امروز، سامسونگ در گلکسی S24 اولترا تنها از تراشه اسنپدراگون 8 نسل 3 استفاده می‌کند و کاربران در هر کشوری که باشند، به چیپ اگزینوس دسترسی پیدا نخواهند کرد. بنابراین خبری از اگزینوس 2400 در گلکسی اس ۲۴ اولترا نخواهد بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی