ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

خرید دنا پلاس
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط واریز وجه و خرید دنا پلاس شش‌‌دنده فعال شد + جدول فروردین‌ماه 1403

ایران‌خودرو در روز یکشنبه، 26 فروردین‌ماه 1403، شرایط واریز وجه و خرید دنا پلاس شش‌سرعته را برای متقاضیان خرید این خودرو فعال کرد.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۶:۰۰

ایران‌خودرو در روز یکشنبه، 26 فروردین‌ماه 1403، شرایط واریز وجه و خرید دنا پلاس شش‌سرعته را برای متقاضیان خرید این خودرو فعال کرد. متقاضیان خرید دنا در قالب سامانه یکپارچه با اولویت بهار 1403، مطابق جدول زیر می‌توانند نسبت به تکمیل وجه اقدام کنند. متقاضیان 10 روز فرصت دارند تا با مراجعه به سایت فروش اینترنتی به آدرس esale.ikco.ir نسبت به واریز وجه اقدام نمایند. زمان فعال‌سازی این بخشنامه روی سایت esale.ikco.ir بعد از ارسال پیامک از سوی ایران‌خودرو است.

شرایط واریز وجه و خرید دنا پلاس شش‌سرعته، فروردین 1403:

خودرواولویتبخشنامهبرنامه فروش اصلیخودروی قابل ارائهموعد تحویلمبلغ قابل واریزبرنامه فروش
گروه دنابهار 14034704107831دنا پلاس EF7P شش‌سرعته90 روزه558,150,600108371
شهریور 1403279,075,300108372

همان‌طور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید، مشتریان دو راه برای خرید دنا پلاس شش‌سرعته دارند. در گام نخست، آن‌ها می‌توانند این خودرو را به‌صورت نقدی با پرداخت قطعی و موعد تحویل 90 روز کاری (حدود سه ماه و نیم عادی) خریداری کنند. هم‌اکنون قیمت دنا پلاس شش‌سرعته در بازار آزاد از یک میلیارد تومان فراتر رفته است. به‌عبارتی، می‌توان گفت که خریداران این خودرو درحال‌حاضر سودی نیم میلیارد تومانی را کسب خواهند کرد.

خرید دنا پلاس

در روش دوم متقاضیان قادرند با روش پیش‌خرید، اتومبیل مطلوب خود را درنظر بگیرند. البته باید توجه داشت که در این حالت، قیمت خودرو غیرقطعی است و در زمان تحویل آن، یعنی شهریورماه 1403 مشخص خواهد شد. انتظار داریم طی ماه‌های آتی، قیمت دنا پلاس هم در کارخانه و هم در بازار افزایش نسبی را تجربه کند.

نکات بخشنامه ایران‌خودرو به شرح زیر هستند:

  • کلیه شرایط عمومی و اختصاصی بخشنامه‌های فراخوان اولویت‌های سامانه یکپارچه فروش خودرو (متقاضیان عادی) درخصوص متقاضیان این بخشنامه لازم‌الاجرا خواهد بود.
  • برنامه‌های پیش‌فروش ارائه‌شده در جدول مشمول مصوبه 473 شورای رقابت است. درصورت افزایش قیمت محصول در زمان تحویل، بخش معادل پیش‌پرداخت مشمول افزایش قیمت نمی‌شود. 
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی