ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط فروش مدیران خودرو در سال 1403
قیمت و شرایط فروش خودرو

نخستین شرایط فروش مدیران خودرو در سال 1403 منتشر شد + جدول

در نخستین شرایط فروش مدیران خودرو برای سال 1403، دو محصول پرچمدار تیگو 8 پرومکس و تیگو 8 پرو e پلاس عرضه شده‌اند.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۲:۰۰

شرکت مدیران خودرو نخستین بخشنامه فروش خود در سال جدید را روز چهاردهم فروردین 1403 منتشر کرد. در نخستین شرایط فروش مدیران خودرو برای سال 1403، دو محصول پرچمدار این شرکت، یعنی تیگو 8 پرومکس و تیگو 8 پرو e پلاس عرضه شده‌اند. مشتریان می‌توانند این دو خودرو را به‌صورت نقد و اقساط خریداری کنند. براساس اعلام مدیران‌ خودرو، بخشنامه فروش محصولات این شرکت از ساعت 15 روز سه‌شنبه، 14 فروردین‌ماه 1403، در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

نخستین شرایط فروش مدیران خودرو در سال 1403:

خودرومدلروش فروشپیش‌پرداخت طرح جایگزینی و گروهیپیش‌پرداخت طرح عادیلیزینگ طرح جایگزینی و گروهیلیزینگ طرح عادیموعد تحویل
تیگو 8 پرو e‌ پلاس1403 نقد و اقساط50%60%بانک صادرات90 روزه
تیگو 8 پرومکس65%75%

قیمت تیگو 8 پرومکس از سوی مدیران خودرو حدود دو میلیارد و 585 میلیون تومان اعلام شده است. این خودرو در بازار آزاد با اختلاف قیمت 400 میلیون تومانی، به بهای دو میلیارد و 955 میلیون تومان فروخته می‌شود. تیگو 8 پرومکس به‌دلیل بهره‌مندی از پیشرانه پرقدرت و همچنین سیستم تمام چرخ محرک موردتوجه مشتریان ایرانی قرار گرفته است.

شرایط فروش مدیران خودرو در سال 1403

دیگر خودرو حاضر در شرایط فروش مدیران خودرو یعنی تیگو 8 پرو e پلاس نیز با قیمت رسمی دو میلیارد و 764 میلیون و 700 هزار تومان توسط این شرکت به فروش می‌رسد. اختلاف قیمت این خودرو در بازار و کارخانه نیز حدود 300 میلیون تومان است. به‌عبارتی، برای خرید تیگو 8 پرو هیبریدی از بازار آزاد به بیش از سه میلیارد تومان بودجه نیاز خواهید داشت. تیگو 8 پرو e پلاس در گام اول نتوانست توجه مشتریان ایرانی را به خود جلب کند. بااین‌حال، به‌نظر می‌رسد که شتاب قابل‌توجه این خودرو، باعث محبوبیت آن پس از سپری‌شدن مدتی کوتاه شده است. انتظار داریم تا طی ماه‌های نخستین سال 1403، مدیران خودرو بخشنامه‌های فروش مختلفی را اعلام کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی