ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط فروش سهند
قیمت و شرایط فروش خودرو

نخستین شرایط فروش سهند اعلام شد + جدول اسفند 1402

شرایط فروش سهند از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه مورخ ۱۶ اسفندماه 1402 در دسترس مخاطبان قرار دارد.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۳:۱۵

سهند محصول جدید خودروسازی سایپا است که تولید و عرضه آن را پارس خودرو بر عهده دارد. این خودرو نسخه جدیدتر و ارتقایافته ساینا S‌ محسوب می‌شود و می‌توان آن را نمونه سدان اطلس دانست. اکنون نخستین شرایط فروش سهند از سوی سایپا اعلام شده است.

حالا متقاضیان می‌توانند برای پیش ثبت‌نام سهند اقدام کنند. سایپا این خودرو را با شرایط پیش‌فروش و تاریخ تحویل سال آینده در اختیار متقاضیان قرار داده است. شرایط فروش سهند از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه مورخ ۱۶ اسفندماه 1402 در دسترس مخاطبان قرار دارد. مشتریان می‌توانند برای پیش ثبت‌نام سهند به سایت فروش اینترنتی سایپا یا نمایندگی‌های این برند در سراسر کشور مراجعه کنند.

شرایط فروش سهند، اسفند 1402:

خودروپیش پرداختقیمتموعد تحویل
سهند S224 میلیون توماندر زمان تحویل مشخص می‌شود.مرداد الی اسفند 1403

تیپ ارائه‌شده از این خودرو در شرایط فروش سایپا، سهند S‌ است که نسخه پایه این خودرو محسوب می‌شود. بنابراین تجهیزاتی همانند سیستم صوتی به همراه نمایشگر یا دوربین عقب را در این خودرو نخواهیم دید. مبلغ پیش‌پرداخت خودرو نیز 224 میلیون تومان اعلام شده است،‌ بنابراین قیمت سهند S‌ از 440 میلیون تومان بیشتر خواهد بود. با توجه به اینکه قیمت تقریبی سهند S‌ به‌عنوان تیپ پایه درحال‌حاضر از حدود 450 میلیون تومان آغاز می‌شود، می‌توان حدس زد که قیمت سهند G یعنی تیپ فول آپشن به حدود 500 میلیون تومان نیز برسد.

شرایط فروش سهند

درصورت اعلام این قیمت برای سهند S در سال آینده، می‌توان به راحتی حدس زد که قیمت خودروهایی همچون شاهین و سورن پلاس به چه میزان افزایش خواهد یافت. درحال‌حاضر سورن پلاس XU7P‌ با قیمت تقریبی 460 میلیون تومان توسط ایران خودرو به فروش می‌رسد و ساینا S‌ نیز 335 میلیون تومان قیمت دارد. بنابراین می‌توان تخمین زد که تا تابستان سال آینده، قیمت خودروهای داخلی به‌صورت رسمی چند میلیون تومان افزایش را تجربه خواهند کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی