ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

طرح تبدیل حواله دنا
قیمت و شرایط فروش خودرو

طرح تبدیل حواله دنا پلاس به تارا اتوماتیک اعلام شد [خرداد 1403]

ایران‌خودرو طرح تبدیل حواله دنا پلاس به تارا اتوماتیک را برای خرداد 1403 اعلام کرد. این طرح برای متقاضیان سامانه یکپارچه است.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۰:۴۵

ایران‌خودرو طرح تبدیل حواله دنا پلاس به تارا اتوماتیک را برای خرداد 1403 اعلام کرد. براساس این طرح، متقاضیان خرید گروه دنا پلاس با اولویت تابستان 1403 سامانه یکپارچه، می‌توانند به‌جای خودرو انتخابی خود تارا اتوماتیک را تحویل بگیرند. ایران‌خودرو برای متقاضیان خرید دنا پلاس با اولویت تابستان 1403، پیامک اطلاع‌رسانی ارسال کرده است. پس از ارسال پیامک اطلاع‌رسانی برای متقاضیان در تاریخ 26 خرداد، بخشنامه زیر فعال شده است. متقاضیان به مدت 10 روز فرصت دارند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران‌خودرو به آدرس esale.ikco.ir، اقدام به تکمیل وجه و قطعی‌کردن ثبت‌نام خود کنند.

طرح تبدیل حواله دنا پلاس به تارا اتوماتیک، خرداد 1403:

خودرو ثبت‌نامیاولویتخودروی قابل‌ارائهنوع فروشموعد تحویلمبلغ قابل‌واریز
گروه دنا پلاستابستان 1403تارا اتوماتیکپیش‌‍فروشدی 14033,449,549,000
بهمن 14033,101,894,000

درحال‌حاضر، ایران‌خودرو قیمت تارا اتوماتیک V4 را 689 میلیون و 309 هزار تومان اعلام شده است. البته بهای این خودرو در بازار آزاد بیشتر است و برای خرید آن از بازار آزاد، باید حدود یک‌میلیارد و 60 میلیون تومان هزینه کنید؛ بنابراین با خرید تارا اتوماتیک از ایران‌خودرو سودی بیش از 300 میلیون تومان به دست می‌آورید.

طرح تبدیل حواله دنا به تارا

از سوی دیگر، دنا پلاس نیز خودرویی محبوب و پرفروش است. بازار خریدوفروش دنا پلاس نسبت به تارا پررونق‌تر است. ممکن است همین موضوع باعث شود متقاضیان خرید دنا پلاس از طرح تبدیل ایران‌خودرو استقبال نکنند. البته به‌دلیل شرایط خاص بازار خودرو در کشور، برخی مشتریان ترجیح می‌دهند هرچه سریع‌تر اتومبیلشان را تحویل بگیرند؛ بنابراین این گروه از مشتریان از طرح‌های ایران‌خودرو استقبال می‌کنند. اختلاف قیمت خودروها همچنان در بازار و کارخانه قابل‌توجه است. همچنین عرضه محدود و قطره‌چکانی خودرو به بازار هر تردیدی درمورد صبر برای تحویل خودرو جایگزین را خنثی می‌کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی