ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط پیش فروش شاهین
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط پیش‌فروش شاهین ویژه طرح جوانی جمعیت اعلام شد + جدول تیرماه 1402

سایپا شاهین درحال‌حاضر پرچمدار محصولات سایپا به‌حساب می‌آید.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲۵ تیر ۱۴۰۲ | ۱۱:۳۰

متقاضیان طرح جوانی جمعیت که شامل مادران دارای دو فرزند می‌شوند، بخشی از متقاضیان خودرو در قالب سامانه یکپارچه هستند. اکنون نیز شرایط پیش‌فروش شاهین ویژه متقاضیان طرح جوانی جمعیت اعلام شده است. طبق شرایط اعلام‌شده، نیمی از قیمت خودرو در هنگام ثبت‌نام مطالبه شده و نیم دیگر وجه موردنیاز برای خرید خودرو نیز در زمان ارسال دعوت‌نامه اخذ خواهد شد. موعد تحویل خودروها در این بخشنامه فروش، آذر الی اسفندماه 1402 عنوان شده است.

شرایط پیش‌فروش شاهین ویژه متقاضیان جوانی جمعیت – تیر 1402:

شرایط پیش فروش شاهین

بنابراین افرادی که به‌عنوان متقاضیان طرح جوانی جمعیت در مرحله دوم سامانه یکپارچه شرکت کرده بودند و خودرو انتخاب‌شده برای آن‌ها سایپا شاهین بوده است، قادر به بهره‌مندی از این شرایط فروش هستند. سایپا در تاریخ 24ام تیرماه 1402، به این گروه از مشتریان پیامکی را برای ثبت‌نام و ارائه وجه موردنیاز ارسال کرده است.

موعد تحویل خودروهای این گروه معمولاً زودتر از مشتریان عادی است. همین مسئله در کنار سهمیه‌ای که به این افراد اختصاص می‌یابد، باعث شده است تا انتقادات بسیاری به این طرح وارد شود.

سایپا شاهین درحال‌حاضر پرچمدار محصولات سایپا به‌حساب می‌آید. تولید این خودرو از سال 1400 آغاز شده است و تا به امروز ادامه دارد. سایپا شاهین از نسخه توربوشارژر پیشرانه M15 سایپا استفاده می‌کند که در محصولات ارزان‌تر این شرکت همچون کوییک و ساینا مورد استفاده قرار می‌گیرد. حداکثر راندمان این پیشرانه 110 اسب‌بخار قدرت و 178 نیوتن‌متر گشتاور است. نسخه دنده‌ای ایکو تارا رقیب اصلی شاهین در بازار خودرو ایران محسوب می‌شود؛ هرچند می‌توان دنا پلاس توربوشارژر دنده‌ای را نیز به‌عنوان دیگر رقیب این خودرو قلمداد کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی