ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط فروش شاهین اتوماتیک و ساینا S
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط فروش شاهین اتوماتیک و ساینا S از سوی سایپا اعلام شد + جدول آذرماه 1402

شرایط فروش شاهین اتوماتیک و ساینا S‌ از سوی سایپا اعلام شد. این شرایط ویژه دور جدید عرضه خودرو در سامانه یکپارچه است.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲۴ آذر ۱۴۰۲ | ۱۹:۰۰

سایپا طی چند روز گذشته برخی از محصولات خود را در سامانه یکپارچه بارگذاری کرده است. از بین چند محصول بارگذاری‌شده، اکنون مشتریان قادر به انتخاب شاهین اتوماتیک و ساینا S هستند. سایپا نیز شرایط فروش شاهین اتوماتیک و ساینا S را برای متقاضیان سامانه یکپارچه اعلام کرده است. هر دو خودرو اکنون به روش نقدی و تنها با رنگ سفید قابل خریداری هستند. موعد تحویل هر دو خودرو نیز 90 روز کاری اعلام شده است.

شرایط فروش شاهین اتوماتیک و ساینا S در آذرماه 1402:

خودروقیمترنگموعد تحویل
شاهین اتوماتیک641.718.000سفید90 روزه
ساینا S323.757.000

شاهین اتوماتیک که به‌عنوان نسخه جدید و فول‌آپشن این خودرو شناخته می‌شود، در جلب توجه مشتریان موفق نبوده است. پیش‌ازاین و در جریان برگزاری مرحله دوم سامانه یکپارچه، متقاضیان این خودرو با موعد تحویل پاییز و زمستان 1403 روبه‌رو شدند. اما اکنون سایپا این خودرو را با قیمت قطعی و تحویل 90 روزه در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این موضوع نشان‌دهنده عدم محبوبیت شاهین اتوماتیک در بازار است. قیمت شاهین اتوماتیک نیز در بازار آزاد پس از یک هیجان کوتاه‌مدت به‌شدت افت کرد. اکنون مشتریان با پرداخت مبلغی کمتر از 700 میلیون تومان می‌توانند این خودرو را از بازار آزاد خریداری کنند؛ البته تقاضای چندانی برای خرید شاهین اتوماتیک در بازار وجود ندارد.

شرایط فروش شاهین اتوماتیک

در سوی دیگر، قیمت ساینا S طی چند ماه گذشته از سوی سایپا افزایش یافته است تا به نرخ بازار نزدیک شود. مدیران سایپا تصور می‌کردند با افزایش قیمت پلکانی، مشتریان به‌سمت خرید از شرکت خودروساز ترغیب خواهند شد اما این تصمیم نتیجه عکس داشته است. مشتریان درحال‌حاضر با پرداخت 360 میلیون تومان می‌توانند ساینا S با استاندارد 85گانه را از بازار تهیه کنند. ساینا S معمولی نیز 356 میلیون تومان قیمت دارد. همانند گذشته، عدم تنوع رنگ یکی از مشکلات بزرگ خودروهای سایپاست؛ اکثر خودروهای این شرکت تنها با رنگ سفید عرضه می‌شوند.

همچنین بخوانید: قیمت ساینا S برای دومین‌بار متوالی توسط سایپا افزایش یافت! + جدول مهرماه 1402

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی