تحویل خودروهای هنتنگ و فوتون در بازار شب عید ادامه دارد

تحویل خودروهای هنتنگ و فوتون در بازار شب عید ادامه دارد

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

شرکت عظیم خودرو در راستای ایفای تعهدات خود و جلب رضایت مشتریان، در ادامه روند اولین مرحله تحویل خودروهای هنتنگ X7 تعهدات تکمیل وجه شده خود را کارسازی نمود.همچنین در ادامه تولید خودروی فوتون ساوانا، دومین مرحله از تولید این خودرو نیز در اسفندماه سال جاری آغاز گردید و خودروهای مشتریانی که بر اساس الویت تکمیل وجه کرده بودند، تحویل ایشان شد.

فوتون
شایان ذکر است این شرکت در اقدامی کم نظیر با برنامه ریزی دپارتمان بازاریابی و دستور مستقیم مدیرعامل شرکت صنایع تولیدی عظیم خودرو، تعداد ١٢٠ نفر از مشتریان خود را که تمایل به بازدید از خط تولید این شرکت را داشتند در دو گروه ۶٠ نفره به محل کارخانه شرکت صنایع تولیدی ( زاگرس خودرو سابق ) واقع در منطقه اشترینان شهر بروجرد از توابع استان لرستان اعزام نمود که این امر نه تنها سبب کسب تجربه مشتریان از بابت بازدید فرآیند تولید خودرو بود بلکه موجب اطمینان و آرامش ایشان نیز گردید.

عظیم خودرو ،ساوانا را با موتور جدید ۲.۰ لیتری توربو شارژر GDI با حداکثر توان ۲۱۴ اسب بخار و بیشنه گشتاور ۳۲۰ نیوتن بر متر بری بازار ایران در نظر گرفته است.
از امکانات این خودرو می توان به سیستم چهار چرخ محرک با قابلیت انتخاب محورها و قفل دیفرانسیل، فرمان چند حالته، سانروف، کروزکنترل، صندلی های برقی در ردیف جلو، سنسور شیب سنج، سیستم پایداری و سیستم پاشش سوخت مستقیم اشاره کرد.

هن تنگ فوتون

محصول هن تنگ ایکس ۷ که اولین محصول تولیدی صنایع تولیدی عظیم خودرو است، با قوی ترین پیشرانه ی خود یعنی موتور دو لیتری توربو ۱۹۰ اسب بخار و ۲۵۰ نیوتن متر گشتاور به خط تولید این شرکت خودروسازی خصوصی آمده است.
هن‌ تنگ X5، ابعادی نزدیک به هیوندای توسان دارد و در کشور چین، صرفا با یک نوع پیشرانه عرضه می‌شود. این کراس‌اور کامپکت، موتور ۱/۵ لیتری توربوشارژ به قدرت ۱۵۴ اسب‌بخار دارد که در ۵۶۰۰ دور بر دقیقه به حداکثر خود می‌رسد. هن‌تنگ X5، نهایت گشتاور ۲۱۵ نیوتن‌متر را از ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ دور بر دقیقه تولید می‌کند تا روی کاغذ، شتاب‌گیری قابل قبولی از دورهای پایین داشته باشد.

https://digiato.com/wp-content/uploads/2019/01/739870B1-3269-4136-A29A-35D3AE632DB7.jpeg

همچنین در برخی از آگهی ‌های اینترنتی قیمت فوتون ساوانا را ۴۵۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان اعلام کرده ‌اند که عددی غیر قابل ‌باور برای این خودرو است.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato