تاکسی موتوری اسنپ در چه شهرهایی فعال است؟

تاکسی موتوری اسنپ در چه شهرهایی فعال است؟

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

تاکسی موتوری یکی از راه‌های جابه‌جایی سریع در شهرهای پرترافیک است که در سراسر جهان محبوبیت دارد. به وسیله تاکسی موتوری اسنپ در شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، کرج، تبریز، قم، شیراز، کرمان، یزد و اهواز می‌توانید به سرعت به مقصد برسید. در ادامه می‌توانید با مزایای اسنپ‌بایک بیشتر آشنا شوید.

۱. سرعت حرف اول را می‌زند!

اگر بگوییم تاکسی موتوری سریع‌ترین وسیله برای جابه‌جایی در شهرهای شلوغ است اغراق نکرده‌ایم؛ مگر اینکه تکنولوژی آنقدر پیشرفت کند که پای تاکسی‌های هوایی به میان بیاید. تا آن زمان اما تاکسی‌های موتوری بهترین راهکار برای کسانی است که سرعت اولویت اصلی آن‌هاست.

۲. امکان درخواست با همان اپلیکیشن اسنپ

برای استفاده از تاکسی موتوری اسنپ یا اسنپ‌بایک نیازی به نصب برنامه جدیدی نیست و شما می‌توانید با همان اپلیکیشن اسنپ درخواست خود را ثبت کنید. این روزها که گوشی همراه هر کدام از ما مملو از برنامه‌های متنوع است، سوپراپلیکیشن اسنپ با خدماتی جامع ما را از نصب چندین برنامه بی‌نیاز کرده است.

۳. سهولت در استفاده

درخواست تاکسی موتوری در اسنپ بسیار آسان است؛ با مشخص کردن مبدا و مقصد روی نقشه می‌توانید گزینه اسنپ‌بایک را انتخاب کنید. پس از اینکه درخواست شما توسط یکی از کاربران اسنپ قبول شد می‌توانید با خیال راحت به مقصد برسید.

۴. امکان پرداخت آنلاین

در دنیای مدرن اسکناس و پول کاغذی به مرور کارکرد خود را از دست می‌دهد. علاوه بر این اسکناس‌ها به خاطر تماس افراد مختلف می‌توانند منشا آلودگی‌های بسیار باشند و توصیه می‌شود که تا جای ممکن از پرداخت آنلاین استفاده کنیم. با استفاده از اسنپ‌بایک شما می‌توانید هزینه سفر خود را آنلاین پرداخت کنید. البته امکان پرداخت نقدی هم در نظر گرفته شده است.

۵. پشتیبانی در تمام ساعات شبانه روز

شما می‌توانید برای پیگیری مشکلات سفر و یا پاسخ به سئوالات خود در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی با پشتیانی اسنپ تماس بگیرید. شماره تلفن پشتیبانی سرویس تاکسی موتوری اسنپ ۹۶۶۴۲-۰۲۱ است.

۶. قیمت‌گذاری منصفانه

سیستم قیمت‌گذاری در اسنپ بایک با توجه به مسافت سفر، زمان درخواست، حجم ترافیک و میزان عرضه و تقاضا متغیر است. بنابراین با استفاده از تاکسی موتوری اسنپ شما در سریع‌ترین زمان و با قیمتی مقرون به صرفه به مقصد خود می‌رسید.

۷. ثبت بازخورد و امتیازدهی سفر

در پایان سفر شما می‌توانید بر اساس تجربه خود امتیاز سفر را ثبت کنید و در کادر نوشتن نظرات اطلاعات تکمیلی را وارد کنید. کارشناسان پشتیبانی اسنپ تمام گزارش‌ها را با دقت مطالعه می‌کنند و بر اساس آن اقدامات لازم صورت می‌گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تاکسی موتوری می‌توانید به وبلاگ اسنپ سر بزنید.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato