App با طعم کرونا

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

بیش از ۶ ماه است که مردم جهان با بیماری کرونا درگیر شده و روز به روز بر تعداد تلفات این بیماری افزوده می شود. قطعا همه ما تاکنون صدها و شاید هزاران مطلب، خبر، توصیه و کلیپ در این زمینه دیده ایم که هدف همه آنها کمک به مردم برای مقابله با این ویروس و در نهایت کاهش تعداد تلفات است.

در این میان علاوه بر دستورالعمل های مختلف، فضای مجازی نیز توانسته تا اندازه ای به مردم در این زمینه کمک کند. خدمات بانکی مجازی، خریدهای اینترنتی، اطلاع رسانی های مجازی و غیره، همه و همه از جمله این اقدامات بوده که به اذعان همگان مفید واقع شده است.

در همین راستا از فروردین ماه ۱۳۹۸ تلاش برای ایجاد بستری مناسب و با امکانات فراوان آغاز شد و در نهایت اپلیکیشنی کاملا رایگان بنام "محفل" طراحی و روانه بازار شده که تا ظرفیت ۲۵۰ نفر امکان مکالمه تصویری آنلاین در آن وجود دارد.

این بستر اپلیکیشنی است برای تماس گروهی میان همه افراد، اعم از گروه های فامیلی، همکلاسی ها، گروه های دوستی، جلسات کاری، گروه همفکری حوزه های مختلف اقتصادی مانند بورس، هم دانشگاهی ها، تجمعات فرهنگی و ادبی و دینی، و هر نوع گروه دیگری که مدنظر شماست، و یا حتی برگزاری کلاس آنلاین و دوره های آموزش مجازی.

ویژگی های این نرم افزار عبارتند از: روان بودن، کیفیت بالای صدا و تصویر (بدلیل بومی بودن)، ورود مستقیم به اتاق بدون نیاز به ثبت نام و فقط از طریق یک کلیک، عدم وجود محدودیت در تعداد کاربران یک گروه و به اشتراک گذاشتن صفحه دسکتاپ رایانه.

گفتنی است ارگان ها، دستگاه ها و سازمان های مختلف دولتی و خصوصی می توانند با نصب این بستر بر روی سرور داخلی خود و نیز تعیین رمز عبور، فضایی کاملا امن، محرمانه و داخلی برای خود ایجاد کنند که در هیچ یک از پیام رسان ها و نرم افزارهای غیر بومی وجود ندارد.

شایان ذکر است، امکان دانلود و نصب "محفل" از طریق همه پلتفورم ها (وب، اندروید، ios) با مراجعه به آدرس وب سایت "محفل" (https://app.mahfel.app) وجود دارد.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato