فودکورتی به پهنای یک شهر [رپورتاژ آگهی]

فودکورتی به پهنای یک شهر [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

همه ما کم و بیش با واژه فودکورت آشنا هستیم، همان سالن های بزرگی که سرتاسر آن پر است از رستوران های مختلف که در آنها انواع غذاهای سنتی و فست فود به صورت سلف سرویس ارائه می‌شود و مزیت آن سیر در دنیای انواع غذاها و انتخاب سریع غذای مورد نظر است.

حال تصور کنید که انتخاب های شما فقط به یک سالن با ۱۰ یا ۲۰ رستوران محدود نشود و تمام شهر تهران با توجه به منطقه‌ای که در آن هستید مانند یک منوی غذا در دستان شما باشد. دیگر انتخاب غذا به داشتن یا نداشتن منوی رستوران محدود نمی شود و یا انتخاب رستوران به برخورد خوب یا بد پذیرش رستوران ها بستگی ندارد. اینکه انتخاب کنید برای خانواده یا دوستان خود غذای سنتی بگیرید یا رژیمی و یا فست فود، انتخاب با شماست.

احتمالا تا اینجای مطلب اگر از مشتریان این فودکورت آنلاین بوده باشید، حدس هایی در مورد اسم آن زده‌اید و اگر هم تا کنون با آن آشنا نبوده اید می‌خواهید نام آن را بدانید.

ریحون، کسب و کار نوپا و آنلاینی که با همت تیمی از جوانان ایرانی تاسیس شده و بیش از ۱ سال از فعالیت آن می گذرد توانسته فرآیند انتخاب و سفارش غذا را برای ایرانی ها متحول کرده و بسیاری از چالش ها و دغدغه هایی که هنگام سفارش غذا داشتید را برطرف نماید.

ریحون محدود به ویژگی‌هایی مانند عکس غذا و توضیحات منو رستوران نمی‌شود، بلکه تمرکز تیم ریحون بر تغییر شیوه زندگی مردم از سنتی به دیجیتال و ارائه انتخاب‌های هوشمند به کاربران خود است. به عنوان مثال هر رستوران دارای رتبه بندی است که این رتبه‌ها بر اساس نحوه سرویس دهی هر رستوران توسط خود تیم ریحون امتیازبندی شده است.

1

اخیرا ریحون، برای بالا بردن رضایت مشتریان خود کمپینی به راه انداخته است که برای مدتی محدود تمام غذاها و رستوران‌های آن شامل تحویل رایگان درب محل است. برای بهره‌ مندی از این فرصت و آشنایی با ریحون به سایت آن www.reyhoon.com سر بزنید.

2

کار با سرویس ریحون بسیار آسان است، به سایت ریحون به آدرس www.reyhoon.com وارد شوید. در صفحه اصلی سایت، با وارد کردن محله‌ی خود، رستوران‌های اطرافتان را مشاهده و بررسی کنید. سپس از هر رستورانی که دوست دارید، غذای خود را انتخاب کرده و بر روی ثبت سفارش کلیک کنید. در مرحله بعد آدرسی را که قصد تحویل غذا را دارید ویرایش کرده و دکمه نوع پرداخت را کلیک کنید. در مرحله پرداخت، یکی از روش‌های «پرداخت از طریق حساب کاربری» و یا «پرداخت آنلاین» را انتخاب نموده و در آخر، سفارش خود را تایید و پرداخت نمایید و منتظر دریافت غذای خود باشید.

3

4

5

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato