خرید خانه و آپارتمان در مجیدیه، متری چند؟ [رپورتاژ آگهی]

خرید خانه و آپارتمان در مجیدیه، متری چند؟ [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

 مجیدیه تهران یکی از مهمترین محله‌های شرق تهران است و این اهمیت را به خاطر قرار گرفتن در بین مهمترین بزرگراه‌های شرق تهران به دست آورده. بزرگراه‌های همت و رسالت و صیاد شیرازی راه‌های ارتباطی اصلی رسیدن به این نقطه هستند و از آنجایی که قیمت خانه در این نقطه به گرانی محلات دیگر نیست و اقشار متوسط بیشتر در آن زندگی میکنند، بسیاری خرید خانه و آپارتمان در مجیدیه را به دیگر نقاط تهران ترجیح می‌دهند.

محله ارمنی نشین تهران

مجیدیه تهران که زمانی جزئی از املاک عبدالمجید میرزا عین‌الدوله، از شاهزاده‌های دوران قاجار بود و به همین دلیل به مجیدیه معروف شده، در منطقه ۸ شهرداری قرار گرفته و یکی از خوش مسیرترین نقاط تهران است.

در شمال مجیدیه بزرگراه همت قرار دارد، از جنوب به مسیل باختر میرسد و از شرق به خیابان کرمان و از غرب به بزرگراه صیاد شیرازی محدود است.  البته که نامش پیش از این مجیدیه بوده و این روزها به خیابان شهید استاد حسن بنا، یکی از کسانی که در مبارزات سیاسی پیش از انقلاب ۵۷ شهید شد، معروف است.

محله مجیدیه در تهران بیش از همه چیز به ارمنی‌نشین بودن معروف است و تعداد ارمنیان مجیدیه به خصوص در قسمت جنوبی آن بیشتر است. اگر هم از ساکنان ارمنی و معروف اینجا بخواهید بدانید، ساموئل خاچیکیان و واروژ کریم مسیحی، کارگردان و رازمیک موسسیان، موزیسین و آندرنانیک تیموریان، فوتبالیست در این محله زندگی میکردند.

مجیدیه، محلی‌ایست شبیه به خیلی از محله‌های تهران، با خیابان‌های باریک و ساختمان‌هایی بلند. از مراکز خرید و خانه‌های بزرگ و آپارتمان‌های شیک در آن خبری نیست و محله‌ای است بیشتر با بافت ساده و سنتی و افرادی با درآمد متوسط این محله را معمولا برای زندگی انتخاب میکنند. مجیدیه پر است از فست فودی‌ها و ساندویچی‌هایی که بعضی‌هایشان در تهران معروفند.

قیمت خرید خانه و آپارتمان در مجیدیه چقدر است؟

از وقتی بزرگراه رسالت، مجیدیه را به دو قسمت مجیدیه شمالی و مجیدیه جنوبی تقسیم کرده و از آنجایی که بزرگراه‌های همت و صیاد شیرازی از آن میگذرند، کل محله مجیدیه به بن بست‌هایی ختم می‌شود. مجیدیه از چند خیابان اصلی شکل گرفته، ازجمله استاد حسن بنا، ۱۶متری اول یا شهید همایی و۱۶ متری دوم یا همان خیابان اثنی‌عشری. اگر از دلایل محبوبیت این محله خواسته باشید، دو دلیل دسترسی آسان و وجود امکانات بسیار در آن در صدر لیست قرار می‌گیرند.

اتوبوس‌هایی که از مسیر خاوران ـ علم و صنعت می‌آیند شما را در ایستگاه سرسبز پیاده می‌کنند و از آنجا می‌توانید خود را به میانه خیابان استاد حسن بنا برسانید. تمام اتوبوس‌هایی که از غرب بزرگراه رسالت به سمت میدان رسالت می‌روند، از وسط مجیدیه می‌گذرند و شما را در رسیدن به مجیدیه شمالی و جنوبی کمک می‌کنند. ابتدای خیابان مجیدیه جنوبی هم تاکسی‌هایی هستند که شما را به میدان سپاه ببرند. اما قیمت خرید خانه و آپارتمان در مجیدیه چقدر است؟ این قیمت‌ها از قسمت املاک سایت دیوار گردآوری شده و برای آنهایی که میخواهند قیمت کلی دستشان بیاید مناسب است.

 

منطقه متراژ قیمت به تومان
مجیدیه جنوبی- ۱۶ متری دوم ۵۰ متر ۱۵۰ میلیون
مجیدیه جنوبی- ۱۶ متری اول ۷۰ متر ۲۴۰ میلیون
مجیدیه شمالی ۷۳ متر ۳۶۵ میلیون
بلوار بیژن ۸۵ متر ۴۶۷ میلیون
خیابان کرمان ۱۱۵ متر ۶۳۰ میلیون
مجیدیه شمالی ۱۵۰ متر ۹۰۰ میلیون

 

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato