تابستان، هیجان و ویدیوهای 15 ثانیه‌ای [رپورتاژ آگهی]

تابستان، هیجان و ویدیوهای 15 ثانیه‌ای [رپورتاژ آگهی]

تابستان، هیجان و ویدیوهای 15 ثانیه‌ای [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

به نظر شما چطور می‌شود در ۱۵ ثانیه خلاقیت خود را بروز داد؟ طوری که ساختش برای شما هیجان‌انگیز و تماشایش برای دیگران بامزه باشد. جواب این سوال را می‌توان در یکی از کمپین‌هایی که این روزها در اینستاگرام برگزار می‌شود پیدا کرد. در این کمپین، کاربران با آهنگی به نام «آپ ایکس‌وان» می‌خوانند، از خودشان یک ویدیوی ۱۵ ثانیه‌ای می‌گیرند و آن را به اشتراک می‌گذارند. در آخر هم قرار است با صحنه‌های منتخب از همۀ ویدیوها، یک موزیک ویدیو ساخته و در رسانه‌های عمومی منتشر شود.

در ادامه بیشتر با این کمپین هیجان انگیز و جوایز آن آشنا خواهیم شد.

در یکی از این فیلم‌ها، گروهی از دوستان آهنگ را مثل سرودهای دوران مدرسه می‌خوانند، در یک ویدیوی دیگر پسر جوانی آهنگ را به صورت بیت‌باکس اجرا می‌کند. کاربر دیگری آهنگ را لب‌خوانی کرده و برای گرفتن ویدیو، دوربینش را داخل ماشین لباسشویی گذاشته است!

شما هم اگر دلتان برای کمی هیجان و خنده تنگ شده و دوست دارید تابستان امسال کار خلاقانه و بامزه‌ای انجام دهید، کافی است با آهنگ «آپ ایکس وان» از خودتان یا دوستان‌تان یک فیلم ۱۵ ثانیه‌ای بگیرید و آن را برای «آپ» ارسال کنید. برای شنیدن و دانلود آهنگ «آپ ایکس وان» به سایت aapx1.ir بروید. در این سایت، هم می‌توانید ویدیو‌ی خود را ارسال کنید و هم راه و روش برنده شدن در مسابقه را یاد بگیرید.

کلیک کنید: دانلود آهنگ «آپ ایکس وان»

۶ جایزۀ نفیس برای برنده‌ها

برای برنده شدن در این مسابقه، یا باید لایک بیشتری بگیرید یا ویدیوی شما توسط داوران انتخاب شود. از هر روشی که برنده شوید، یکی از این جوایز برای شما خواهد بود:

  • نفر اول: یک دستگاه GoPro-Hero4 به همراه یک مونوپاد
  • نفر دوم: یک دستگاه دوربین Canon EOS
  • نفر سوم: یک دستگاه دوربین Canon Ixus 165

همچنین، به ۱۰ نفر از کاربران فعال در طول مسابقه،۱۰ دستگاه پاوربانک ۲۵۰۰mAh اهدا خواهد شد.

۳ راه آسان برای ارسال ویدیو و شرکت در مسابقه

فقط کافی است یک گوشی دوربین‌دار داشته باشید تا بتوانید با آهنگ «آپ ایکس وان» از خودتان فیلم بگیرید و با یکی از سه روش زیر ارسال کنید:

  • انتشار در اینستاگرام با #aapx1
  • ارسال از طریق تلگرام مسابقه به آدرس: http://telegram.me/aapx1
  • بارگزاری از طریق سایت: http://aapx1.ir

و اما یک نکته:

در روز چهارم شهریور، قرعه‌کشی یک دستگاه BMW-X1 انجام خواهد شد. برای برنده شدن در این قرعه‌کشی، آپ کنید و شانس خود را افزایش دهید. هر ۱۰ تراکنش اپلیکیشن یا هر ۱۵ تراکنش با کد #۷۳۳* یا هر ۵۰ تراکنش با دستگاه کارت‌خوان یک شانس به حساب می‌آید.

نظرات ۳

امکان ارسال نظر برای این نوشته وجود ندارد.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل