سفرمی رکورد دار فروش آنلاین بلیط هواپیما [رپورتاژ آگهی]

سفرمی رکورد دار فروش آنلاین بلیط هواپیما [رپورتاژ آگهی]

سفرمی رکورد دار فروش آنلاین بلیط هواپیما [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

سفرمی که تا به حال در گارانتی کردن پایین ترین نرخ بلیط هواپیما و مشتری مداری رکوردشکن بوده است این بار رکوردشکنی در تعداد فروش آنلاین را تجربه می کند. ماه ها تلاش مدیریت و پرسنل سفرمی در ایجاد فضایی مطمئن در خرید با پاسخگویی ۲۴ ساعته، برگزاری جلسات فکر، آموزش صحیح پرسنل، عودت وجه در کمترین زمان ممکن، امکان کنسلی آنلاین، برگزاری نظرسنجی های مختلف برای بهبود خدمات و اطلاع رسانی به مشتریان از جمله مواردی است که در این رکوردشکنی دخیل بوده است. البته از بازی خوب آقای بیژن بنفشه خواه در تیزرهای تبلیغاتی این شرکت نباید غافل بود.

سایت سفرمی از معدود سایت های فروش آنلاین بلیط هواپیما و رزرو هتل می باشد که این حق را به مشتری میدهد تا بدون ثبت نام اقدام به خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و تور کند. هرچند ثبت نام در این سایت بسیار آسان است و با ثبت نام در سفرمی مشتریان امکان دریافت تخفیف به مناسبت های مختلف و همچنین اطلاع از آفرهای این شرکت را پیدا می کنند اما احترام به نظر و خواسته مشتریان سرلوحه کار سفرمی قرار گرفته است و این گزینه اختیاری می باشد که این مورد هم می تواند در این رکورد شکنی نقش به سزایی داشته باشد.

اطلاع رسانی به موقع در کنسل شدن پروازها و جایگزین کردن پرواز دیگر، پیگیری مستمر بخش کنترل کیفی و ارتباط گرفتن بخش روابط عمومی با مشتریان و رفع مشکلات آنها از مواردی است که حس اطمینان از خرید اینترنتی را در مشتریان سفرمی ایجاد کرده است.

سفرمی نه تنها طرف قرارداد تمامی ایرلاین ها می باشد بلکه طرف قرارداد بیش از ۹۰ درصد هتل های داخلی نیز می باشد که انتخاب های متفاوتی را به مشتری عرضه میکند. هتل ها و پروازهای خارجی سفرمی که درصد قابل توجهی از رضایت مشتریان را به خود اختصاص داده است حاصل بررسی های بی وقفه این شرکت در بخش بین الملل می باشد. بیش از ۲۲۰ هزار هتل خارجی در کشورهای مختلف برای رفاه حال مشتریان در این سایت ثبت می باشد که برای رزرو هتل می توانید به آسانی از طریق سفرمی اقدام کنید.

یکی از مواردی که مورد استقبال مخاطبین واقع شد، بخش معرفی دوستان در سایت بود که افراد با دعوت دوستان و عزیزانشان نه تنها سایتی مطمئن برای خرید را معرفی می کردند بلکه مبلغ ۲۰ هزار تومان تخفیف برای اولین خرید عزیزشان و مبلغ ۳۰ هزار تومان تخفیف در خرید برای سفر بعدی خود دریافت می کردند که این مورد هم در رکوردشکنی اخیر سفرمی حائز اهمیت است.

در سال ۹۶، برای تکمیل سبد گردشگری، سیستم آنلاین رزرو بلیط قطار به این مجموعه اضافه شد و برای اولین بار در ایران تور با قطار شکل گرفت همچنین مجله اینترنتی سفرمی، با هدف اطلاع رسانی از مناطق توریستی ایران و جهان، و همچنین اطلاع رسانی از قوانین حاکم بر کشورهای مختلف و ایرلاین ها از سال ۹۵ شروع به کار کرده است که طرفداران بی شماری را به خود اختصاص داده است.

موفقیت های این مجموعه را می توان حاصل سالها تجربه مدیران و پرسنل سفرمی در حوزه گردشگری و تلاش بی وقفه در همسان سازی سنت های ایرانی و مدرن سازی صنعت گردشگری ایران با جهان دانست. امید است با حمایت مردم، موانع توریستی شدن ایران رفع و فرهنگ و قدمت کشور تاریخ ساز ایران به همه ملت ها معرفی گردد.

برای اطلاعات بیشتر از خدمات و آشنایی بیشتر میتوانید به آدرس www.safarme.com مراجعه کنید.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل