دومین دوره رقابت‌های تخصصی مهارت‌سنجی فن‌آورد: مهر – آذر 1394 [رپورتاژ آگهی]

دومین دوره رقابت‌های تخصصی مهارت‌سنجی فن‌آورد: مهر – آذر 1394 [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

فن آورد رویدادی است که تلاش می کند تا پلی باشد میان نیروهای مستعد کار و شرکت هایی که به دنبال جذب بهترین ها هستند. در این رویداد رقابتی چالش برانگیز میان نیروهای مستعد برگزار خواهد شد تا در نهایت ضمن رتبه بندی آن ها، افراد برتر به بهترین شرکت های بازار کار معرفی گردند.

این رویداد که با همکاری انجمن نخبگان دانشگاه صنعتی شریف و معاونت پژوهشی این دانشگاه برگزار می گردد، امسال دومین دوره خود را پشت سر می گذارد.

مهلت ثبت نام مسابقات تمدید شد

به گزارش دبیرخانه دومین دوره رقابت‌های تخصصی مهارت‌سنجی فن‌آورد، مهلت ثبت نام این مسابقات در رشته‌های برق، برنامه‌نویسی کامپیوتر، برنامه‌نویسی تلفن‌های هوشمند و داده‌کاوی تا تاریخ ۲۸ مهر ماه تمدید شد.

موج دوم تبلیغات پخش تیزر مسابقات فن‌آورد از رسانه ملی

به گزارش دبیرخانه مجموعه رقابت‌های فن‌آورد چند روزی هست که با توجه به حمایت جدی نهادها از این رویداد ملی و در راستای اطلاع رسانی همگانی و ایجاد فرصت برابر برای شرکت همگان در این رویداد، تبلیغات این مسابقه وارد فاز اجرایی گسترده تری نسبت به قبل شده است که از مهم ترین این موارد می‌توان به پخش تیزر مسابقات از شبکه‌های سه و پنج سیما اشاره نمود. [جهت مشاهده مستقیم تیزر کلیک کنید]

فن‌آورد نماینده رسمی در دانشگاه‌ها می‌پذیرد

فن‌آورد در راستای اجرای اطلاع رسانی همگانی و گسترده از طرف انجمن نخبگان دانشگاه صنعتی شریف در دیگر دانشگاه‌های کشور نماینده می‌پذیرد. طبق گزارش دریافتی از دبیرخانه این دوره از رقابت‌ها، این دبیرخانه برای این نمایندگان نیز امتیازات ویژه‌ای در نظر گرفته است نظیر دعوت در مراسم بزرگ اختتامیه و...

تعداد بازدید کلیپ دیرین دیرین فن‌آورد از ۱۷۰۰۰ گذشت

تعداد بازدید انیمیشن دیرین دیرین که مخصوص اطلاع رسانی مسابقات فن‌آورد ساخته شده است تنها در آپارات از مرز ۱۷۰۰۰ بازدید گذشت.

جهت مشاهده مستقیم روی این لینک کلیک کنید [تماشای نسخه با کیفیت]

نظرات ۰

امکان ارسال نظر برای این نوشته وجود ندارد.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato