فاممت: شبکه ی حرفه ای کسب و کار [رپورتاژ آگهی]

فاممت: شبکه ی حرفه ای کسب و کار [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

امروزه گستردگی شبکه های اجتماعی بر همه آشکار است و تقریبا یک نیاز محسوب میشوند. همچنین با وسعت این شبکه ها، برای دریافت یک سری خدمات خاص و هدفمندتر، شبکه های اجتماعی تخصصی رشد کردند که هر کدام برای طیف خاصی  و با هدف خاصی خدمات ارائه میدهند.

متخصصان ، شرکت ها و سازمانها به شدت علاقه دارند که در پنل و مکانی واحد اکثر ابزارهای تخصصی و کسب وکاری مورد نیاز خود را در اختیار داشته باشند و بتوانند براحتی با اعضا و همکاران و حتی مشتریانشان در ارتباط باشند. امکانی که بسیاری از افراد و سازمان ها در طول سالیان گذشته با راه اندازی وبسایت به دنبال دستیابی به آنها بوده اند. اما همچنان این مشکل پابرجاماند تا شبکه ی حرفه ای کسب و کار "فاممت" معرفی شد.

فاممت یک پلتفرم (سامانه آنلاین) است که با ارائه ی

خدمات ارتباطی  بین افراد و سازمان ها

ابزارهای مدیریت : زمان، منابع و پروژه ها

در قالب شبکه ای حرفه ای ، نیازهای متخصصان وکسب وکارهای شخصی و سازمانی را برطرف مینماید. و امکان ایجاد، بهبود و رشد یک کسب و کار را بصورت یکجا و مکمل  فراهم میاورد.

چرا فاممت؟ فاممت افراد را به سوی حرفه ای شدن  و کسب و کارها و سازمانها را در مسیر رشد و توسعه  حمایت می کند ابزار های ارتباطی و مدیریتی  فاممت اعم از ارتباطات ، اخبار ، مدیریت پروژه ، استخدامی، ،مناقصه و مزایده و ... با تفکری نوین و همگام با پنل سازمانها (دفترکار آنلاین) در فاممت جاگذاری شده اند.

این ابزارها و ارائه ی آنها در مکانی تخصصی و به قولی در جای درست ، باعث دسترسی سریع و بهینه سازی زمان و کاربردی تر شدن فعالیت ها شده است.

اولین رونمایی از فاممت در نمایشگاه الکامپ در تاریخ ۲۳ تا ۲۶ آذر ماه امسال خواهد بود.

رشد در فاممتدر فاممت می توان با سایر متخصصان آشنا شد وارتباط برقرار کرد و گروه های کاری و تخصصی را ایجاد و توسعه داد. همچنین میتوان بصورت مستقیم با سازمانهای تایید شده وارد ارتباط ، فعالیت و همکاری شد. سیستم شغلی فاممت یک منبع پیشرفته برای معرفی تخصصها و برندسازی و اعلام حضور حرفه ای است. در عین حال یک سیستم جذب متخصص به روز و سریع است که سازمانها می توانند به راحتی تخصص مورد نیاز را ایجاد نمایند و متخصصان مرتبط و بهتر را گزینش و انتخاب کنند.

جهش با فاممتهر فردی می تواند از سیستم مدیریت پروژه فاممت استفاده نماید، همچنین میتواند فرد دیگری را با تایید، به عنوان منشی انتخاب کند ،در صورت تایید، منشی  میتواند از برنامه های مدیر باخبر شود و دسترسی ٍایجاد و ویرایش برنامه های تعرف شده در تقویم کاری مدیر را داشته باشد.

تقویم کاری ، ابزاری است که برنامه ها ، یادآوری ها و... را  برای متخصص ، مدیر، منشی یا سازمان ثبت و اطلاع دهد.

توسعه همگام با فاممت : افراد و سازمانها میتوانند برای پروژه ها و یا سایر خدماتشان مزایده ومناقصه ایجاد نمایند.

افراد می توانند مناقصه ها و مزایده های شرکتها و سازمانها را مشاهده نمایند و به صفحه رسمی شرکت مراجعه کنند و در جریان شرایط آگهی ها قرار بگیرند و در آنها شرکت کنند. و با عضویت و دنبال کردن سازمانها و کسب و کارها در جریان آخرین رویدادها و خدمات و محصولات قرار بگیرند.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato