سورپرایس، اتفاقی پرقدرت و جدید در ارائه خدمات به مشتری [رپورتاژ آگهی]

سورپرایس، اتفاقی پرقدرت و جدید در ارائه خدمات به مشتری [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

 خرده فروشی اینترنتی سورانو، فروشگاهی با ارائه محصولاتی متنوع است که با برندهای اصلی دیجیتال همگام شده و جهت عرضه محصولات خود، تصمیم گرفته بخشی از هزینه تبلیغات خود را به صورت کاملا مستقیم به جیب مشتری های خود منتقل کند، و بدین صورت نفع تمام مشتریان خود را تضمین نماید.

در همین راستا سورانو سرویسی ارزشمند به نام سورپرایس در قالب یک بازی استراتژیک ارائه داده است که قرعه کشی در آن هیچ نقشی ندارد و تمام مشتریان در آن سهیمند.

بیایید با هم سر از کار سورپرایس در آوریم:

مدل های سورپرایس:

digiato report-1

استراتژی سورپرایس:

ریش و قیچی دست شماست! خودتان قیمت پیشنهاد دهید!

شیوه کار بدین صورت است که کالاهای مختلفی در ۳ بخش سورپرایس در وب سایت سورانو به نمایش گذاشته می شود (بعضی کالاها در بخش ۲۴ ساعته، برخی در بخش ۷ روزه و کالاهایی با ارزش بالاتر در بخش یک ماهه) قیمت و ارزش این کالاها همراه با مشخصات کامل، به طور واضح مشخص است.

به روشی کاملا آسان شرکت کننده قیمت یا قیمت های پیشنهادی دلخواه خود را برای آن کالا ثبت می کند و هیچ محدودیتی در قیمت گذاری نخواهد داشت. (از ۱ تومان تا N تومان). فردی که کمترین قیمت را پیشنهاد دهد و در عین حال این قیمت توسط شخص دیگری پیشنهاد داده نشده باشد می تواند کالای مورد نظر را به همان قیمت پیشنهادی خود بخرد!

برای مثال تلفن همراهی به ارزش ۲.۵۷۰.۰۰۰ تومان را در نظر بگیرید، که دو نفر قیمت ۳۰۰.۰۰۰ تومان و یک نفر قیمت ۷۰۰.۰۰۰ تومان را پشنهاد داده است، در پایان زمان موبایل به شخصی که قیمت ۷۰۰.۰۰۰ تومان را پیشنهاد داده فروخته می شود، چون در عین این که کمترین قیمت پیشنهادی است، غیر تکراری نیز هست.

باید توجه داشت دقت و آنالیز نباید فراموش شود. زیرا شرکت کننده باید حدس بزند که شرکت کنندگان دیگر ممکن است چه قیمتی را پیشنهاد دهند.

صحیح است که فقط یک نفر می تواند به قیمت پیشنهادی خود کالا را خریداری کند ولی مابقی هم سهم دارند. نگران نباشید!

به تمام افراد شرکت کننده به ازای ثبت هر پیشنهاد، مبلغ ۳۰۰۰ تومان در وب سایت سورانو اعتبار داده خواهد شد که می توانند در خرید از وب سایت سورانو از آن استفاده کنند و به همان مبلغ بر روی فاکتور خود تخفیف بگیرند.

سورانو با این شیوه خدمت در بخش سورپرایس ثابت کرده نه تنها سود مالی از این قسمت ندارد بلکه به صورت مداوم هرروز هفته کالاهای ارزشمندی را به مبلغ پیشنهادی خودِ خریدار به فروش می رساند و بخشی از هزینه تبلیغات را به جیب مشتریان خود واریز می کند، به طوری که به همه افراد، اعتبار مبلغی جهت خرید کالا ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در سورپرایس می توانید به وب سایت ما به نشانی  www.soorano.com سر بزنید.

  • سورانو نامی جدید است و معنی خاصی ندارد.

ویجیاتو

نظرات ۱

امکان ارسال نظر برای این نوشته وجود ندارد.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato