شفافيت در قيمت گذاری محصولات مدیران خودرو با استراتژی مشتری مداری

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

در یک بررسی آماری بیش از ۸۰ درصد مشتریان سه عامل شفافیت در قرارداد، عمل به تعهدات و خدمات پس از فروش را از جمله موارد موثر در انتخاب یک شرکت خودروساز برای خرید خود اعلام کردند.
در حالی به سه ماهه پایانی سال وارد می‌ شویم که صنعت خودرو ایران متاثر از تبعات ناشی از طوفان تحریم‌ های یک جانبه ایالات متحده آمریکا همچنان دچار نابسامانی است.
شرکت صنایع خودروسازی مدیران، که با نام مدیران خودرو نیز شناخته می‌ شود، یک شرکت مونتاژ خودروی ایرانی است، که از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید در شهر بم آغاز نمود.مدیران خودرو

بنا به خبر منتشر شده در وبسایت مدیران خودرو  این شرکت نیز به جهت مواجهه با شرایط ایجاد شده در وضعیت اقتصادی و تجاری کشور، مجبور به اعمال تغییرات ناخواسته و حتی بر خلاف برنامه های توسعه خود گردید. قسمتی از این دگرگونی به جهت وابستگی به مباحث تولید، هزینه تمام شده محصولات را دستخوش تغییرات قرار داد.
شرکت مدیران خودرو در طول این مدت همواره سعی داشته با توجه به موجودی مواد اولیه و همچنین سازوکار موجود در تهیه و شارژ خطوط تولید ، نسبت به ایجاد تعهد فروش به مشتریان شرایط فروش خود را فعال کرده و تنها بر سرمایه داخلی شرکت محاسبات تولید و تامین را صورت دهد. شرکت مدیران خودرو در مرحله نخست بطور شفاف و صادقانه و بر اساس موجودی مواد اولیه در انبار و هزینه‌ های جاری تولید قیمت‌ های خود را افزایش داد. خودرو های تولید شده در این مرحله مطابق قراردادهای منعقد شده با مشتریان، در این مدت زمان بر اساس اولویت ثبت نام به مشتریان تحویل گردید تا ضمن احترام به اعتماد مشتریان منافع مالی و معنوی مشتریان حفظ شده و فارغ از سیاست دیگر شرکت حقوق آنها رعایت و خودرو آنها در صحت و سلامت و بدون کم و کاست در موعد مقرر تحویل داده شود. شرکت مدیران‌ خودرو توجه به اصل مشتری مداری و رعایت حقوق مشتری و منافع آنان را برای خود سرمایه‌ ایی می‌ داند که طی بیش از یک دهه فعالیت به آن نایل آمده است و حاضر نخواهد بود به سادگی آن را از دست دهد.

مدیران خودرو برای تداوم حضور فعالیت تولیدی خود در ایران همچنان به دنبال برنامه ریزی و توسعه زیرساخت بیشتر در ایران است. در حدود ۴۰۰ هزار خودرو تولید شده در حال استفاده از محصولات مدیران‌ خودرو در ایران گواه اعتماد مردم ایران به این شرکت خودرو‌ساز است. شرکتی که در طول این سالها در هر مرحله به دنبال توسعه زیرساخت های فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور و در راستای ارائه خدمات بهتر به خانواده مشتریان خود بوده است.
بسیاری از کارشناسان معتقدند برخی شرکت ‌های خودرویی با استفاده از شرایط مبهم وضعیت خودرویی کشور، علی‌ رقم ثبات نسبی نوسانات ارزی، همچنان با ارائه قیمت‌ های غیر قطعی و البته تحویل‌ های نامتعارف بلند مدت سعی در جذب سرمایه مشتریان و نگه داشتن آنها هستند تا در دراز مدت قیمت ‌های خود را افزایش دهند.
شرکت مدیران‌ خودرو در حال حاضر شرایط فروش فوری با تحویل فوری و قیمت قطعی را برای کلیه محصولات خود برقرار کرده است. مشتریان می‌ توانند ضمن مراجعه به نمایندگی ‌های سراسر کشور و اطلاع از شرایط ثبت نام از امکان تست رانندگی محصولات قبل از خرید بهرمند شوند.

این شرکت، مونتاژ کننده ى برخی از محصولات شرکت چینی چری اتومبیل است که در دو گروه ام وى ام و CHERY در بازار ایران عرضه می‌ گردد. محصولات گروه ام وى ام شامل X33، X22 ، X33S و ۳۱۵ و ۱۱۰و همچنین محصولات گروه CHERY شامل خودروهای آریزو ۵، تیگو ۵ و تیگو ۷ است. در بین این محصولات چری آریزو ۵ و ایکس ۲۲ دارای پنج ستاره ایمنی هستند. ام‌ وی ‌ام ۳۱۵ و ایکس ۳۳ نیز از جمله پرفروش ‌ترین خودروهای چینی در بازار ایران به شمار مى آیند.
مدیران ‌خودرو دو محصول دیگر را نیز در برنامه‌ های آینده خود دارد که هنوز عرضه آن‌ ها آغاز نشده است؛ یکی از این محصولات خودرو سدان آریزو ۶ و دیگری خودرو شاسی‌ بلند ام‌ وی ‌ام X55 است.

علاقه مندان می‌ توانند برای اطلاع از نزدیکترین نمایندگی به محل مورد نظر خود به وبسایت رسمی شرکت مدیران‌خودرو به آدرسwww.mvmco.ir مراجعه نمایند.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟