ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

برگزاری همایشی در مورد کاربرد هوش مصنوعی در تبلیغات و تیزرسازی؛ امکان فیلمسازی با AI در ایران نیز فراهم است 

اولین همایش «استفاده از هوش مصنوعی در تبلیغات بصری» روز جمعه 27 بهمن 1402 برگزار شد این رویداد توسط موسسه فرهنگی‌ هنری رایکا ماه ایرانیان در سالن اصلی تالار ایوان شمس به اجرا درآمد و ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۱ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۸:۳۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

اولین همایش «استفاده از هوش مصنوعی در تبلیغات بصری» روز جمعه 27 بهمن 1402 برگزار شد

این رویداد توسط موسسه فرهنگی‌ هنری رایکا ماه ایرانیان در سالن اصلی تالار ایوان شمس به اجرا درآمد و در آن، آخرین تحولات جهانی و استفاده‌‌ از هوش مصنوعی در تبلیغات تصویری مورد بررسی قرار گرفت.

نمایش بالاترین سطح استفاده از هوش مصنوعی در فیلمسازی و ساخت کلیپ و تیزرهای تبلیغاتیِ Full AI و همچنین ارائه‌ی نمونه‌های ایرانیِ ساخته شده به این سبک که توسط مجموعه رایکا امکان آن فراهم شده است، از بخش‌های ویژه این ایونت هوش مصنوعی بود که با حضور کارآفرینان، صاحبان برند و مدیران مارکتینگ و تبلیغات برگزار شد.

دکتر عاطفه فرهنگی‌کیا مدیر ارشد اجراییِ موسسه رایکا به همراه حجت غلامی مدیر هنری و امیر محقق مدیر خلاقیت، سه سخنران اصلی این همایش بودند.

چراییِ برگزاری چنین رویدادی همسو با دیگر کشورهای پیشرو در خاورمیانه، بررسی آخرین استفاده‌ها از هوش مصنوعی در تبلیغات توسط برندهای مطرح جهانی، و همچنین تولید فیلم و تیزر با هوش مصنوعی و با زبان سینمایی و قصه‌گویی خلاقانه که برای اولین بار در ایران توسط تیم متخصص موسسه رایکا ماه ایرانیان در حال انجام است، از اصلی‌ترین مواردی هستند که در این همایش مطرح شد.

صرفه جویی در هزینه تولید و اجرا، کاهش نیروی انسانی و خطاها، محتوای خلاق و چشمگیر، تعداد و تنوع بالای خروجی و زمان کوتاه رسیدن به آن، حذف موانع قانونی و بوروکراسی، اجرای فضاسازی‌های سخت و ناممکن و همپوشانی و امکان جایگزینی برای جلوه‌های ویژه و انیمیشن‌سازی از نکات بارز فیلمسازی و تیزرسازی با هوش مصنوعی به شمار می‌روند که برندها و کمپانی‌ها و همینطور هنرمندان و طراحان هنری اکنون امکان استفاده از آن را در ایران نیز خواهند داشت.

اینستاگرام

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی