ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

دوشنبه سوری مهرماه
تکنولوژی

ایستگاه مهرماه دوشنبه سوری با ۱۰۰ گیگابایت اینترنت هدیه رایگان

همراه اول مهرماه امسال هم مانند ماه‌های قبل طرح «دوشنبه سوری» را برگزار می‌کند و به مشترکان خود تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می‌دهد. اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرده است ...

پگاه طوسی
نوشته شده توسط پگاه طوسی | ۲۹ مهر ۱۳۹۸ | ۱۷:۵۵

همراه اول مهرماه امسال هم مانند ماه‌های قبل طرح «دوشنبه سوری» را برگزار می‌کند و به مشترکان خود تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می‌دهد.

اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرده است در اولین ماه پاییز طرح دوشنبه سوری را مانند گذشته در آخرین دوشنبه ماه برگزار خواهد کرد و با در نظر گرفتن جوایزی برای افزایش رضایت و تکریم مشترکان خود اقدام خواهد کرد.

همراه اولی‌ها برای شرکت در این طرح فراگیر و منتفع شدن از مزایای بسته‌های اینترنت رایگان یک روزه می‌توانند، در دوشنبه پایان هر ماه با شماره گیری کد دوشنبه سوری همراه اول (#۶۴*۱۰۰*)، از پیشنهادهای این اپراتور بهره مند شوند.

همچنین از این پس مشترکان «انارستانی» نیز می‌توانند در آخرین دوشنبه هر ماه در کمپین دوشنبه سوری همراه اول شرکت کرده و از بسته‌های رایگان اینترنت برخوردار شوند.

دهمین دوشنبه سوری اپراتور اول امروز دوشنبه ۲۹ مهر ماه برگزار می شود. بر اساس اعلام همراه اول هدایای در نظر گرفته شده برای این دوشنبه سوری بسته‌های دیتا ۵۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت یک روزه (۵ صبح تا ۵ عصر) است که به تمامی مشترکان دائمی و اعتباری با شماره گیری کددستوری فوق الذکر، به صورت تصادفی تعلق می‌گیرد. لازم به ذکر است تمامی مشترکان تا ساعت ۲۳:۵۹ امروز، فرصت دارند با شماره گیری کددستوری مذکور بسته خود را فعال کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی