ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تک‌تاک اپیزود ۸۱؛ گوگل پولی می‌شود، یک ممنوعیت دیگر و محدودیت سوخت‌گیری

تک‌تاک اپیزود ۸۱

در اپیزود ۸۱ از برنامه هفتگی تک‌تاک، از برنامه گوگل مبنی بر ارائه نسخه‌ای از موتور جستجوی گوگل مبتنی بر هوش مصنوعی صحبت کردیم که ممکن است کاربران را به پرداخت هزینه مجبور کند. همچنین به‌نظر می‌رسد که واردات گوشی‌های دکمه‌ای نیز ازاین‌پس ممنوع اعلام شده است و علاقه‌مندان باید نیازهای خود را از گزینه‌های داخلی تأمین کنند.

تماشای ویدیو در یوتوب دیجیاتو

تماشای ویدیو در آپارات دیجیاتو

در ادامه، با ایجاد محدودیت‌های سوخت‌گیری در کشور، ازاین‌پس رانندگان ملزم به استفاده از کارت سوخت خود هستند و کارت سوخت جایگاه‌ها به‌زودی جمع‌آوری می‌شود. البته هر جایگاهی کارت سوخت اضطراری خواهد داشت تا در صورت نیاز از آن استفاده شود. درنتیجه اگر تاکنون برای دریافت کارت سوخت اقدام نکرده‌اید، بهتر است هرچه سریع‌تر این کار را انجام دهید.

برای اطلاع از اخبار هفتگی، ویدیوی تک‌تاک را هر هفته شنبه رأس ساعت ۹ از کانال یوتوب و آپارات دیجیاتو تماشا کنید. درصورتی‌که از محتوای منتشرشده رضایت دارید، سابسکرایب کانال یوتوب دیجیاتو را فراموش نکنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
دیجیاتو را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.