احتمال معرفی ساعت هوشمند اپل در مهر ماه

احتمال معرفی ساعت هوشمند اپل در مهر ماه

iWatch یکی از محصولاتی است که بیشترین شایعات را تا به حال در مورد خود به وجود آورده و اپل نیز با دقت بسیار از لو رفتن هرگونه مدرکی که وجود این محصول را نشان دهد، جلوگیری به عمل آورده. به تازگی روزنامه ژاپنی Nikkei مطلبی را به انتشار رسانده که در آن مدعی شده اپل iWatch را در مهر ماه به بازار عرضه می کند. Nikkei همچنین اشاره می کند که محصول جدید اپل با iOS 8 کار می کند و ضمن برخورداری از صفحه نمایش خمیده (مانند Gear Fit سامسونگ)، از ابزارهای کنترل سلامتی نیز استفاده می کند.

طبق شنیده ها، پیش بینی می شود که iWatch بتواند چرخه خواب کاربر را تحت نظر بگیر، کالری های مصرف را محاسبه کند و حتی میزان اکسیژن و قند خون را نیز تخمین بزند. به گفته Nikkei اپل برای ساخت این ساعت با Nike مشغول به همکاری است و قصد دارد از تجربه بالای تیم نایکی در رابطه با ساخت مچ بند های FuleBand استفاده نماید.

اپل پیش از این با معرفی Healthkit در WWDC شرایطی را فراهم آورد تا توسعه دهندگان بتوانند اطلاعات سلامت دیگر محصولات را در اپلیکیشن Health اپل به نمایش درآورند. با این ترفند کاربران می توانند به راحتی کلیه اطلاعات مربوط به سلامت خود را در محیط برنامه Health مشاهده نمایند و حتی آن ها را با مشاور پزشکی خود به اشتراک گذارند.

اگر پیش بینی روزنامه ژاپنی درست باشد، در شهریور ماه و همراه با مراسم معرفی آیفون جدید، باید منتظر iWatch نیز باشیم. به نظر شما محصول اپل با سایر ساعت های هوشمند کنونی تفاوت چشم گیری خواهد داشت؟

ویجیاتو

نظرات ۲۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato