در مهاجرت از PS3 شک دارید؟ کیفیت تریلر GTA5 روی PS4 شما را قانع می کند‎

در مهاجرت از PS3 شک دارید؟ کیفیت تریلر GTA5 روی PS4 شما را قانع می کند‎

نسل هشتم بازی ها با کنسول های قدرتمند و پر مهره ای همچون پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و Wii U تازه از چند ماه دیگر شروع می شود. شاید هر ۳ کنسول شروع خوبی در زمینه عرضه بازی های بزرگ نداشتند اما این ضعف در چند ماه آینده برطرف خواهد شد و GTA V تنها یکی از این عناوین قدرتمند خواهد بود که میزبان کنسول های بازی و صد البته پی سی (پلتفرم همیشه پیروز!) می شود.

دیجیتال فاندری، یک تیم قدرتمند فنی است که همیشه مقایسه هایی عالی را در زمینه گرافیکی ارایه می کند و آخرین دست پخت آنها هم مقایسه نسخه پلی استیشن ۳ بازی GTA V با ورژن نسل ۸ آن روی پلی استیشن ۴ بوده و در یک کلام باید گفت: GTA V روی PS4 فوق العاده و فراتر از تصور است.

تقریبا ۹ ماه از عرضه Grand Theft Auto V برای کنسول های پلی استیشن ۳ و اکس باکس ۳۶۰ می گذرد و حالا تریلری که در زیر می بینید می خواهد گوشه کنار لوس سانتوس را نشان شما دهد. از آنجایی که تریلر نمایش داده شده توسط راک استار از GTA V نسل بعد متعلق به نسخه PS4 بوده، دیجیتال فاندری هم نسخه PS3 را برای مقایسه بین دو نسل انتخاب کرده ولی شکی در آن نیست که نسخه اکس باکس وان و پی سی هم قطعا از نظر جلوه های بصری در حد PS4 خواهند بود.

در مورد نسخه پی سی شاید حتی بهتر از این کیفیت را هم ببینیم اما باگ هایی که هنگام پورت کردن ظاهر می شوند را نباید فراموش کرد که امیدواریم این بار به حداقل ممکن برسند و اتفاقات GTA IV تکرار نشود که نیازی به دست به کار شدن جامعه طراحان ماد باشد.

در مورد جزییات تصویر چیزی نمی گوییم و تنها شما را به دیدن این تریلر دعوت می کنیم. اگر GTA V را بازی نکرده اید دست نگه دارید، پاییز امسال قطعا تجربه بهتری از این بازی روی پلتفرم های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پی سی خواهید داشت.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Grand-Theft-Auto-5-GTA-5-PS4-vs-PS3-Trailer.mp4"]

 

نظرات ۳۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato