واکنش تیم پلی استیشن 4 بعد از شنیدن قیمت اکس باکس وان: "بزن قدش"

اسکات رودی، مدیر کل استودیوهای آمریکای سونی می گوید وقتی شنیدیم اکس باکس وان قیمت بالاتری نسبت به پلی استیشن 4 دارد نتوانستیم خودمان را کنترل کنیم به همدیگر می گفتیم بزن قدش و از خوشحالی رقصیدیم.

در گفتگویی با آرس تکنیکا، از اسکات رودی پرسیده شد زمانی که قیمت اکس باکس وان اعلام و مشخص شد که 100 دلار گران تر از پلی استیشن 4 است چه احساسی داشتید و وی بدون تعارف پاسخی صادقانه داد:

"من نمی خواهم دروغ بگویم. دقیقا به یاد دارم که کجا بودم، داشتیم کنفرانس خبری خودمان را تمرین می کردیم. یک احساسی داشتیم که آن ها با 499 دلار جلو می آیند ولی مطمئن نبودیم. پس آره، ما در راهرو می رقصیدیم و می زدیم قدش. عالی بود. هر کسی که برای مصاحبه جلو می آمد مهم نبود چه سوالی از من می پرسد، پاسخم از قبل مشخص بود: 399 دلار. این پاسخ همه سوالات بود."

پس از آن رودی در مورد حذف کینکت از اکس باکس وان گفت: "صادقانه بگویم ما همیشه به این موضوع فکر می کردیم که آن ها بالاخره کنسول را بدون کینکت منتشر کنند. بنابراین فقط منتظر و البته آماده این تغییر بودیم."

حالا هر دو کنسول اکس باکس وان و پلی استیشن 4 قیمت برابری دارند و این نبرد بازی ها و کیفیت بهتر سرویس های جانبی است که یک کنسول را برتر از دیگری نشان می دهد. انتخاب شما کدام کنسول 400 دلاری است؟

ویجیاتو

نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟