دانلود کنید: Let it Goat؛ پرنده ای در ردای یک بز

اگر انیمیشن تحسین شده Frozen را دیده باشید قطعا با قطعه موسیقی "Let it Go" آشنا هستید که برنده اسکار بهترین موسیقی سال ۲۰۱۳ هم شد اما ما می خواهیم در مورد Let it Goat صحبت کنیم که نه اسکار برده و نه ارتباطی با موسیقی دارد. در اصل یکی از عناوین مشابه با بازی Flappy Bird است.

Let it Goat همان فلپی برد خودمان است با ظاهری متفاوت. به جای پرنده، شما با یک بز پر شر و شور سر و کار دارید که قطعا راه می رود و پرواز نمی کند! موانع، این بار لوله هایی از دنیای سوپر ماریو نیستند، بلکه تیغ های تیزی هستند که سطح زمین قرار گرفته اند و زامبی هایی که شرورانه در جستجوی سیر کردن شکم خود هستند.

این بازی به همان اندازه که فلپی برد شهرت پیدا کرده بود، در توییتر و دیگر شبکه های اجتماعی مورد بحث قرار می گیرد و سختی و اعتیادش بیش از هر چیزی اعصاب کاربران اینترنتی را خط خطی کرده. کافی است هشتگ LetItGoat# را در توییتر جستجو کنید.

ظاهر گرافیکی بازی هم به همان سادگی Flappy Bird است اما با توجه به اینکه بز قصه ما جزئیات بیشتری دارد، و محیط ها هم سعی شده با جزئیات بالاتری طراحی شوند، می توان Let it Goat را از بعد گرافیکی یک اپسیلون بهتر از فلپی برد دانست.

دونگ نوئن، سازنده ویتنامی فلپی برد قول داده که تابستان امسال بازی را به استورها بازگرداند آن هم با ویژگی هایی متفاوت. باید منتظر ماند و دید که آیا کلونی های فلپی برد پس از عرضه مجدد آن می توانند زیر سایه اش دوام بیاورند و همچنان محبوب باشند یا خیر.

Let it Goat
  • Let it Goat
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: SkyVu Entertainment Inc
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۴۹.۴ مگابایت
دانلود

 

ویجیاتو

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟