مایُپس (MIOPS): ماشه ای استثنائی برای عکاسی فوق سریع

مایُپس (MIOPS): ماشه ای استثنائی برای عکاسی فوق سریع

مایُپس (MIOPS): ماشه ای استثنائی برای عکاسی فوق سریع

عکاسی سریع که در اصطلاح به آن High-speed Photography نیز گفته می شود در صورت نداشتن تجربه و ابزار مناسب می تواند به کاری دشوار، عذاب آور و در برخی موارد بی نتیجه بدل گردد. ممکن است شما یک دوربین و فلاش سریع داشته باشید ولی با در اختیار نداشتن ابزار مناسب، ثبت یک لحظه ی خاص که بسیار سریع رخ می دهد تقریباً غیر ممکن است. مایپس (MIOPS) تریگر یا ماشه ی جدیدی برای دوربین های دیجیتال DSLR است که کار گرفتن عکس های سریع و خاص را به سادگی و آن هم برای یک نفر و بدون نیاز به کمک فرد دوم فراهم می آورد.

این ماشه به تنهایی قادر است با تشخیص نور، حرکت و یا صدا متوجه شود لحظه ی خاص برای ثبت تصویر مورد نظر فرا رسیده است و لذا دوربین و فلاش شما را بلافاصله به ثبت آن لحظه ی خاص وا دارد. به این ترتیب شما به سادگی هر چه تمام قادر خواهید بود تصاویری مانند لحظه ی رخ دادن صاعقه و یا عبور یک گلوله از یک جسم خاص و متلاشی شدنش را ثبت کنید.

2

اگر نسخه ی Ultimate مایپس را تهیه کنید کار با آن بسیار جذاب تر نیز می شود زیرا دارای بلوتوث بوده و شما می توانید از طریق یک اپلیکیشن بر روی تلفن هوشمند خود آن را تنظیم و کنترل نمایید. بر خلاف سایر اپلیکیشن های تریگر ارائه شده برای تلفن های هوشمند، اپلیکیشن مایپس شما را قادر می سازد تا سناریوهای متفاوت و دقیقی را برای عکاسی تعریف کرده و ثبت عکس را به شرایط بسیار خاصی محدود کنید.

مایپس به دنبال جمع آوری سرمایه اولیه است تا وارد فاز تولید انبوه گردد، اگر ایده ی این ماشه ی هیجان انگیز شما را نیز جذب خود کرده است می توانید نسخه ی ساده (Basic) آن را به قیمت ۱۸۹ دلار و نسخه ی کامل یا Ultimate‌ را به قیمت ۲۲۹ دلار پیش خرید کنید و منتظر بمانید تا در ماه دسامبر به احتمال زیاد قادر به تجربه اش شوید.

البته نباید فراموش کرد چنین رقمی برای یک تریگر دوربین رقم قابل توجهی محسوب می گردد و بهتر است قبل از خرید مطمئن شوید تعداد عکس های خاصی که نیازمند تکنیک عکاسی سریع هستند و قرار است شما آنها را ثبت کنید به اندازه ی کافی زیاد می باشند. در ادامه از شما دعوت می کنیم تا در دیجیاتو به تماشای ویدئوی این گجت جذاب و دلربای گیک های عکسای بنشینید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Control High-speed Photography - Edit.mp4"]

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل