گلکسی نوت ۴ هم دارای نسخه پرایم خواهد بود

به نظر می رسد سامسونگ تکنولوژی های بسیاری در گلکسی نوت ۴ قرار داده (مثل اسکنر چشمی) اما برخی از آنها را برای نسخه دوم این محصول رزرو کرده است. تولید نسخه دوم یا قدرتمند تر پرچمداران یک امر مرسوم است و اکثرا شرکت ها آنها را با پسوند "پرایم" مشخص می کنند.

به گفته خبرگزاری ای تی نیوز کره، سامسونگ در حال آماده سازی نسخه پرایم گلکسی نوت ۴ با بدنه ای از جنس فولاد ضد زنگ، آلومینیوم و منیزیم است.

حتی زمزمه هایی در رابطه با استفاده از صفحه نمایش منحنی برای این نسخه -به صورت محدود- به گوش می رسد. در حال حاضر آنچه که مسلم است، گلکسی نوت ۴ اصلی یک صفحه تخت خواهد داشت. اما اگر شایعات حقیقت داشته باشد، ما (مثل Galaxy Round) در گلکسی نوت ۴ پرایم هم شاهد صفحه نمایش منحنی خواهیم بود.

سرور ابری

به نظر می رسد دوربین این دستگاه ۱۶ مگاپیکسل بوده و همچنین دارای لرزشگیر اپتیکال OIS خواهد بود.

تنها خبر بدی که باید بگوییم این است که نسخه دوم گلکسی نوت ۴ مثل گلکسی راند محدود به کره جنوبی خواهد بود و به احتمال زیاد عرضه بین المللی ندارد. مگر اینکه سامسونگ تقاضای آن را بالا و بازار را آماده عرضه تلفن های با صفحه نمایش منحنی ببیند.

به هر صورت باید تا ۵ سپتامبر (۱۴ شهریور) و مراسم IFA برلین صبر کنیم تا این محصول معرفی شود تا از جزئیات بیشتری با خبر شویم.

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟