مایکروسافت اعلام کرد فروش سرفس پرو ۳ از مدل های قبلی پیشی گرفته است

مایکروسافت روز سه شنبه در کنفرانس سه ماهه چهارم درآمدی خود در رابطه با مقدار فروش سرفس پرو ۳ صحبت کرد و همچنین، از عدم قطعی تولید نسخه کوچک تر این دستگاه خبر داد.

مدیر ارشد امور مالی مایکروسافت، خانم ایمی هود بدون اشاره به اعداد و ارقام گفت: "با اینکه هنوز زمان چندانی نگذشته، باید گفت فروش سرفس پرو ۳ بیش از دیگر نسخه های سرفس بوده است."

در حال حاضر مایکروسافت در این فصل از فروش سرفس پرو ۳ حدود ۴۰۹ میلیون دلار درآمد کسب کرده است.

سرفس پرو ۳ دارای مزیت های بسیاری نسبت به نسخه های قبلی خود است: صفحه نمایش بزرگتر (۱۲ اینچ)، وزن و ضخامت کمتر و در عین حال قیمتی برابر با سرفس پرو قبلی.

خانم هود در این مراسم اعلام کرد که هیچ نسخه دیگری از سرفس پرو در دست ساخت نیست که به نظر می رسد، تلویحا به سرفس مینی اشاره می کند که چندی است هدف شایعات سایت ها و خبرگزاری ها شده است. در ادامه خانم هود گفت:

"در سه ماهه اخیر ما نقشه راه محصولات خود را مشخص کرده ایم و تصمیم گرفتیم هیچ محصولی با ظاهر جدید را فعلا تولید نکنیم. از طرفی اپلیکیشن آفیس ۳۶۵ برای پلتفرم iOS اپل آماده شده است. ما بیش از یک میلیون کاربر جدید به مجموعه آفیس ۳۶۵ خانگی و شخصی اضافه کردیم و این فصل را با ۵.۶ میلیون کاربر به پایان رساندیم."

به نظر می رسد سرفس پرو ۳ آغازگر روزهای خوش مایکروسافت باشد و این محصول، شکستی که این شرکت با عرضه سرفس های قبلی محتمل شد را جبران کند.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟