قابلیت جدید در اپلیکیشن گوگل مپ به شما اجازه کشف مکان های تازه را می دهد

قابلیت جدید در اپلیکیشن گوگل مپ به شما اجازه کشف مکان های تازه را می دهد

گوگل امکانات جدیدی به اپلیکیشن گوگل مپ در iOS و اندروید اضافه می کند که به زودی و در هفته پیش رو به این برنامه اضافه می شوند. در نسخه جدید، شما می توانید علاوه بر قابلیت مسیریابی که در نسخه فعلی نیز وجود دارد به کشف مکان های تازه بر اساس مکان جغرافیایی، وضع آب و هوای منطقه و ساعتی که در روز سپری می کنید، بپردازید.

در پستی که گوگل در رابطه با این به روز رسانی در وبلاگ گوگل مپ قرار داده، اشاره شده که برای بهبود کاربری قابلیت های جدید، بهتر است تاریخچه مکانی خود را در گوگل روشن کنید.

البته کاربران اندروید می توانند اطلاعات مربوطه را با توجه به مقصد مورد نظرشان نیز دریافت کنند. دقت قابلیت های تازه در اپلیکیشن، به تدریج و به واسطه آگاهی بیشتر از مکان هایی که بیشتر به آنها سر می زنید، بالا خواهد رفت.

در حال حاضر گوگل امکانات مسیریابی در گوگل مپ را بهبود داده و با اضافه کردن امکانات جدید چالشی جدی را برای اپلیکیشن فورسکوئر ایجاد خواهد کرد. به نظر می رسد این امکانات تازه، به قابلیت های اپلیکیشن Foursquare بسیار نزدیک است. در هفته های گذشته، فورسکوئر با ارائه اپلیکیشن Swarm و انتقال امکان چک-این به آن، اپلیکیشن Foursquare را بر روی پیشنهادهای زمانی و مکانی و کشف گزینه های جدید متمرکز کرد.

نظرات ۱۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato