مجموعه تصاویری که گمان می رود به اکسپریا زد ۳ متعلق باشند

هفته ی پیش تصاویری منتشر شد که احتمال داده می شد متعلق به اکسپریا زد ۳ کامپکت باشند، ولی حالا با انتشار مجموعه ی کامل تری از این تصاویر حدس بر این است که آنها متعلق به پرچمدار بعدی سونی یعنی اکسپریا زد ۳ باشند.

اکسپریا زد ۳ بر مبنای تصاویر منتشر شده از نظر ظاهری مشابه مدل زد ۲ فعلی محسوب می گردد و یک درپوش برای پوشاندن شیارهای ورودی میکرو سیم و حافظه ی میکرو اس دی و درپوش دیگری نیز برای پوشاندن، پورت میکرو یو اس بی، پین های Pogo که برای شارژ کاربرد دارند و اسپیکرهای استریوی جلویی در نظر گرفته شده است.

دوربین پشتی کماکان لوگوی G Lens را با خود به همراه دارد و مجهز به یک فلاش LED‌ است، و بر اساس لیبلی که در کنارش مشاهده می گردد به نظر می رسد سونی یکبار دیگر دست به استفاده ی سنسور ۲۰.۷ مگاپیکسلی خود زده باشد.

متاسفانه تصاویر جدید منتشر شده اندازه های دقیق تلفن را مشخص نکرده اند لذا نمی توان در مورد سایز صفحه ی نمایش حدس خاصی را زد. حاشیه های کنار نمایشگر نیز به نظر می رسد نسبت به زد ۲ باریک تر شده اند.

سونی اولین اکسپریا زد را طی نمایشگاه IFA‌ در سال ۲۰۱۳ معرفی نمود و پس از آن زد ۲ را در MWC معرفی کرد. حالا یکبار دیگر IFA‌ در پیش است و سونی نیز سوم سپتامبر قرار است در رویداد دیگری محصولاتی جدید را معرفی کند که شاید یکی از آنها پرچمدار بعدیش یعنی اکسپریا زد ۳ باشد.

در ادامه ی مطلب می توانید این مجموعه تصاویر منتشر شده را ملاحظه فرمایید.

2

3

4

5

6

7

8

نظرات ۲۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟