Ice Age Adventures؛ پیش به سوی ناشناخته ها

سید ذاتا یک موجود دوست داشتنی است. هر کاری کنید نمی توانید این او را دوست نداشته باشید در حالی که همیشه باعث و بانی اتفاقات ناگوار می شود و گاهی هم به صورت کاملا رمانتیکی دوستانش را از خطر به دور نگه می دارد. در هر صورت سید در این بازی هم دوباره باید نقش ناجی دوستانش را ایفا کند که همگی در بند افتاده اند.

پس از اینکه دوستان قدیمی به هم ملحق می شوند، باید به سراغ دیگر موجوداتی بروید که Scrat، سنجابی که عاشق بلوط هایش شده، آن ها را به خطر انداخته. البته یکی از مدهای بازی نجات Scrat از میان دایناسورها و موجودات خطرناک است که مد رقابتی بازی محسوب می شود.

2

ماجراجویی ها تنها از یک سبک گیم پلی تشکیل نشده بلکه قسمت های متعددی دارد که می توان آن ها را مینی گیم های درون بازی دانست. همانطور که از نام بازی پیدا است، در دنیای ناشناخته های عصر یخبندان باید منتظر هر مدل ماجراجویی هیجان انگیزی باشید.

استودیوهای گیم لافت با توجه به تیم گسترده ای که دارند فرصت عرضه بازی برای بیشترین پلتفرم های موجود در بازار را پیدا کرده اند، پس عجیب نیست که این بازی هم برای ویندوز فون منتشر شده. Ice Age Adventures را می توانید به رایگان از اپ استور، گوگل پلی و ویندوزفون استور برای سیستم عامل های iOS، اندروید و ویندوزفون دانلود کنید. فقط توجه داشته باشید که این عنوان از پرداخت های درون برنامه ای استفاده می کند و به طور کامل رایگان نیست.

Ice Age Adventures
  • Ice Age Adventures
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: گیم لافت
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: 83.5 مگابایت
دانلود


نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟